Новини прес-служби

2017.02.27 КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України»

КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум про співробітництво і партнерство Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України».

День відкритих дверей: про все, що повинні знати завтрашні абітурієнти

2017.02.25 День відкритих дверей

Кілька сотень майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків 25 лютого завітали до КПІ ім. Ігоря Сікорського, щоб ознайомитися з його інститутами і факультетами та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав одну з головних відзнак виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

2017.02.22-24 виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав одну з головних відзнак IV Міжнародної професійної спеціалізованої виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» – гран-прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти»

2017.02.22 Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності

КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 лютого уклав Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти».

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та АТО

2017.02.18 Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та АТО

18 лютого викладачі, співробітники та студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» вшанували пам’ять героїв Майдану та АТО і згадали трагічні події трирічної давнини.

Меморандум про співпрацю з Інститутом глобальних трансформацій

2017.02.13 Меморандум про співпрацю з Інститутом глобальних трансформацій

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Світовий центр даних «Геоінформатика та сталий розвиток» 13 лютого уклали меморандум про співробітництво з Інститутом глобальних трансформацій.

КПІ ім. Ігоря Сікорського посів друге місце серед українських ВНЗ у черговому рейтингу від Webometrics

2017.02.01 Оприлюднено черговий рейтинг Webometrics

Оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року  Ranking Web of Universities від Webometrics. Другу сходинку українського сегменту цього рейтингу зайняв Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім.

Візит делегації Світового банку

2017.02.02 Візит делегації Світового банку

2 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація експертів Світового банку.

Третій Кубок Дипломатичних місій з бігових лиж

2016.01.29 Третій Кубок Дипломатичних місій з бігових лиж

29 січня завсідники парку КПІ ім. Ігоря Сікорського на деякий час перетворилися на вболівальників, а деякі з них – і на учасників змагань з лижного спорту. Цього дня тут пройшли перегони прихильників лижного спорту за Кубок Дипломатичних місій з бігових лиж.

Перша Всеукраїнська конференція з проблем змішаної освіти

2017.01.27 Перша Всеукраїнська конференція з проблем змішаної освіти

Представники більш як 60 українських вишів узяли участь у Першій Всеукраїнській конференції «Цифрові комунікації у глобальному просторі. Змішана освіта», яка 27 січня відбулася в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ