Новини прес-служби

Інформаційний день «ГОРИЗОНТ 2020»

12 грудня у Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися заходи за програмою Інформаційного дня «ГОРИЗОНТ 2020».

«Лампу», за яку проголосували майже 2 тисячі киян, відкрито!

8 грудня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося офіційне відкриття інноваційної високотехнологічної лабораторії електроніки та прототипування «Лампа».

XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків

2017.12.05 Команда-переможець XVI Всеукраїнського студентського турніру фізиків «ФФФТ» ХНУ імені В.Н. Каразіна

З 1 по 5 грудня в КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Фізико-технічного інституту відбувся XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків.

Вручення відзнак Почесного доктора КПІ імені Ігоря Сікорського Почесному консулу України в Чорногорії Предрагу Міловичу

2017.12.02 вручення диплому «Почесний доктор» Предрагу Міловичу

4 грудня на засіданні Вченої ради відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», мантії та пам’ятного знаку Почесному консулу України в Чорногорії Предрагу Міловичу.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського стартував XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків (відео)

2017.12.01 У КПІ ім. Ігоря Сікорського стартував XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків

1 грудня в КПІ імені Ігоря Сікорського стартував XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків.

У КПІ імені Ігоря Сікорського буде створено Академічний центр компетенцій IBM «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»

2017.11.29 День IBM

29 листопада у КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся День IBM, присвячений проблемам кібербезпеки «IBM Day «Security of informational-communicational systems».

Як започаткувати бізнес: поради від Акселя Хессе

2017.11.28  Лекція засновника відомої ІТ-компанії «VYDA»

Лекція засновника відомої ІТ-компанії «VYDA», мотиваційного спікера та бізнес-тренера Акселя Хессе (Німеччина) на тему «Майбутнє починається зараз! Практичні поради, як досягти успіху» відбулася в КПІ ім.Ігоря Сікорського 28 листопада.

Візити освітян із Китайської Народної Республіки

2017.11.27-28 Візити освітян із Китайської Народної Республіки

Упродовж перших двох днів тижня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали три делегації із Китайської Народної Республіки. Всі візити об’єднувала одна мета – ознайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського та обговорити питання перспективних напрямів міжнародної співпраці.

Угода з Інститутом автоматики Академії наук провінції Шаньдун

2017.11.23 Угода з Інститутом автоматики Академії наук провінції  Шаньдун

23 листопада в КПІ імені Ігоря Сікорського підписано угоду з Інститутом автоматики Академії наук провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка) про співпрацю щодо надання послуг з аналізу документації та консультування.

Вшанували пам'ять героїв

2017.11.21 Вшанували пам'ять героїв

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначається в Україні 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), викладачі, співробітники та студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» вшанували пам’ять героїв Майдану та АТО і згадали трагічні події чотирирічної давнини.

Сторінки