Новини прес-служби

«ГРАН-ПРІ» міжнародних виставок освіти

2017.03.16-18 Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

16-18 березня 2017 р. відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Нові експонати Державного політехнічного музею

2017.03.17 Нові експонати Державного політехнічного музею

Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського поповнився новими цікавими експонатами. Свою колекцію радіоприймачів, магнітофонів і телевізорів передав до нього 17 березня відомий державний діяч і політик, голова Наглядової ради ПАТ «Київенерго» Іван Плачков.

КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум з компанією «Vega Telecom»

2017.03.2017 КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум з компанією «Vega Telecom»

16 березня підписано Меморандум про співпрацю КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанії «Vega Telecom».

Візит топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех»

2017.03.15 Візит топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех»

15 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».

2017.03.14 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця створюють Міжуніверситетський навчально-науковий центр

14 березня КПІ ім. І. Сікорського та НМУ ім. О.О.Богомольця уклали угоду про створення Міжуніверситетського навчально-наукового центру.

Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея (відео)

2017.03.10 Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея

Перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, який відбувся 10 березня, став дуже насиченим.

Візит представника ЮНЕСКО

2017.03.07 Візит представника ЮНЕСКО

7 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав відповідальний представник департаменту наукової політики ЮНЕСКО Жан Поль Жуст Нгоме Абьяга та очільники НЦ «МАН України» – його президент, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, директор Оксен Лісовий та інші.

2017.03.02 Виставку зразків нового озброєння в КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали очільники Інституту глобальних трансформацій

Виставку зразків нових озброєнь та бронетехніки, що була розгорнута в Центрі інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2 березня відвідали члени керівних органів Інституту глобальних трансформацій.

Військові аташе в КПІ ім. Ігоря Сікорського ознайомилися зі зразками нового озброєння та бронетехніки (додано відео)

2017.03.01 виставка-презентація зразків озброєння

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 1 березня відбулася виставка-презентація зразків озброєння, бронетехніки та техніки подвійного призначення для членів Київської асоціації військових аташе.

2017.02.27 КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України»

КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум про співробітництво і партнерство Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України».

Сторінки