Ви є тут

До відома студентів, власників Єдиного Студентського Квитка від Альфа-БанкШановні власники Єдиного Студентського Квитка від Альфа-Банк. Хочемо додатково проінформувати Вас про можливість безкоштовного зняття коштів по Вашим карткам в мережі банкоматів "АТМоСфера".

"АТМоСфера" - це об'єднана мережа банкоматів українських банків, покликана полегшити отримання коштів з карток банків партнерів, членом яких є і "Альфа-Банк". Належність банкомату банку визначити дуже легко: на екрані банкомата або у вигляді наклейки на корпусі є нижченаведений логотип мережі.

Перелік банків, що входять в мережу і найближчі банкомати Ви можете дізнатися на сайті "АТМоСфера", скориставшись локатором банкоматів по м.Києву або будь-якому іншому населеному пункту.

http://www.atmosphere.net.ua/ru/publicity_products/16649.htm

Якщо є необхідність завантажити файл переліку банкоматів, то це також можна зробити з сайту "АТМоСфера". Для зручності користування докладаємо файл переліку банкоматів станом на жовтень 2013 року. Актуальний перелік банкоматів Ви завжди можете завантажити з сайту.

Звертаємо також Вашу увагу, що банкомати "Правекс-Банку" та "Креді Агріколь Банк", розташовані на території КПІ, найближчим часом можуть бути вивезені з території КПІ. Банкомат Альфа-Банку, який був тимчасово вивезений з корпусу № 7, буде повернуто на старе місце не пізніше січня 2014.

Також зручним способом для знаходження найближчого банкомату мережі Альфа - Банку або мережі "АТМоСфера" є Інтернет банкінг "My Alfa - Bank". Зареєструвавшись і увійшовши у сервіс Вам буде доступна карта розміщення всіх банкоматів на вашому мобільному пристрої. Детально про сервіс можна знати за посиланням - http://www.alfabank.com.ua/retail/mab

Скачати оригінали документівРозмір
Image icon Логотип "АТМоСфера"13.87 КБ
Office spreadsheet icon Перелік банкоматів "АТМоСфера"657 КБ
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій