Ви є тут

Автошкола Спортивно-технічного центру НТУУ “КПІ” “Київський політехнік”


Кампус КПІ. Автошкола Спортивно-технічного центру

Курси водіїв категорії “В”. Для студентів КПІ діє спеціальна ціна. Можлива поетапна оплата. Термін навчання 2,5-3 місяці. Заняття у вечірній час пн., ср., пт. з 18.00 до 21.00.

Адреса: вул.Нижнеключова,12, корпус 33, 2-й поверх, кім. 2 (приміщення автотранспортного підприємства КПІ, за спорткомплексом КПІ), тел 204-92-62, 8-063-453-60-09, e-mail: sta@kpi.ua.

Для запису необхідно мати:

  • ксерокопію паспорта, 1, 2 стор. та сторінка з реєстрацією;
  • ксерокопію ідент. коду;
  • ксерокопію студ. квитка;
  • 5 кольорових фотографій 3,5х4,5.

Для зручності студентів в СТЦ “КП” працює медична комісія для отримання медичної довідки водія.

Запрошує політехнічна… автошкола

У вересні цього року на базі нашого університету почала працювати автошкола. Тут студенти і працівники КПІ всього за 2,5 місяця можуть стати освіченими автомобілістами категорії “В”.

До школи може вступити кожен, проте перевага надається КПІшникам. Саме для них діють привабливі бонуси. Вартість бензину та масла, необхідних для навчання, студенти оплачують самі. Навчання проходить тричі на тиждень у зручний для студентів час – з 18:00 до 21:00. Тут, на місці, студенти мають можливість отримати медичну довідку водія.

Навчальні класи автошколи НТУУ КПІДо послуг студентів 4 автомобілі і два просторі класи, в одному з яких є десять комп’ютерних місць. На території школи є також автомийка. Найближчим часом планується створення центру, де студентам школи надаватиметься юридична допомога щодо розв’язання можливих проблем.

Більшість студентів автошколи – сильної статі. Та трапляються й дівчата. “Вони, як правило, старанніші і багато в чому перевершують хлопців”, – зізнається директор школи Андрій Володимирович Савчук.

Як свідчить практика, для успішної кар’єри однієї фахової освіти сьогодні не достатньо. Важливо мати також права водія. Цим і пояснюється, власне, такий ажіотаж охочих навчатися в автошколі.

Приходьте, вчіться і здобувайте те, чого вам не вистачає!

Анюта Камонгар

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій