30 травня 2017 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав координатор програми "Eurasia" Норвезького центру міжнародної освіти та співробітництва в галузі освіти Борд Хекланд (на фото –  ліворуч). Приводом для його візиту стала перемога в конкурсі Норвезького центру проектів від ФМФ та ІЕЕ. Гість зустрівся з першим проректором університету академіком НАН України Юрієм Якименком і розповів про деякі процедурні питання конкурсу та подальші дії обох сторін щодо імплементації проектів-переможців.

Борд Хекланд також зустрівся з представниками Інституту енергозбереження та енергоменеджменту та фізико-математичного факультету. В ІЕЕ обговорювалися перспективи освітньої та наукової співпраці між інститутом та Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії. Спільна діяльність реалізовуватиметься в межах упровадження проекту "Норвезько-Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях у сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем". Цей проект є розвитком багаторічної співпраці між установами, що розпочалась ще в 2010 р.  У перемовинах з п. Хекландом взяли участь  директор ІЕЕ  професор Сергій Денисюк, координатор проекту доцент Галина Стрелкова та інші. Під час зустрічей на фізико-математичному факультеті мова йшла про  організацію запланованих у рамках проекту "Норвезько-Українське співробітництво  у математичній освіті" спільних курсів фахівців кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей і колег з Університету м. Осло,  спільних літніх шкіл для студентів, розробку нових онлайн курсів. Борд Хекланд виявив зацікавленість у залученні українських фахівців до  підготовки норвезьких школярів і студентів до міжнародних математичних олімпіад. До речі, у 2020 році така олімпіада відбудеться в столиці Норвегії м. Осло.