Войтко Сергій Васильович. Фахівець з міжнародного співробітництва

Основними науковими інтересами Сергія Васильовича Войтка є теоретико-методологічні основи функціонування високотехнологічних виробництв. Ним опубліковано 157 наукових праць, а також 1 підручник і 3 навчальних посібники (у співавторстві).

Відкриття будівельного майданчика Українсько-корейського навчального центру

Урочистим закладенням капсули на місці, де незабаром розпочнеться спорудження Українсько-корейського центру інформаційних технологій в НТУУ “КПІ”, було дано старт підготовчим роботам цього будівництва.

МУФ – бізнес-освіта за міжнародними стандартами

Сьогодні інноваційна економіка потребує фахівців з широкими взаємодоповнюючими компетенціями, яким притаманні такі якості, як лідерство, креативність, інноваційність, рішучість, готовність брати на себе відповідальність.

Про користь паралельної освіти

У сучасному світі, що швидко змінюється, вузькопрофільний спеціаліст змушений поступитися місцем спеціалісту, який є професіоналом багатопрофільного типу.

Диплом КПІ – вагомий завжди [стипендіат Президента України - Олексій Карбачевський]

Сьогодні гість редакції – п’ятикурсник ФТІ Олексій Карбачевський. За успіхи в навчанні та наукові здобутки його відзначено іменною стипендією Президента України. Юнак серйозно ставиться до навчання, є учасником та переможцем олімпіад різних рівнів із програмування, фізики, математики.

Хімія в моєму житті [лауреат стипендії ім. О.О.Пащенка - Денис Савченко]

Загальновідомо: хімія – наука про природу, яка вивчає молекулярно-атомарні перетворення речовин, тобто перетворення, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин з новими властивостями.

Явойський Володимир Іванович. До 100-річчя від дня народження

Видатний учений-металург, заслужений діяч науки і техніки РРФСР, двічі лауреат Державних премій СРСР і УРСР, доктор технічних наук, професор Володимир Іванович Явойський народився 10 лютого 1910 року в місті Устюженську Новгородської губернії.

Делегація компанії IВМ в КПІ

Всесвітньо відома транснаціональна корпорація IBM (International Business Machines) – один з найбільших у світі виробників і постачальників апаратного й програмного забезпечення. 26 січня 2010 р. делегація цієї компанії відвідала наш університет.