Ви є тут

Воронов С.О.Воронов Сергій Олександрович

Фото. Воронов Сергій Олександрович

Сергій Олександрович Воронов (02.01.1950, Київ) - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної фізики Фізико-технічного інституту.

Закінчив факультет радіоелектроніки Київського політехнічного інституту в 1973 році .XVI Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

2018.04.27 XVI Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

27 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського завершила роботу XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».Переможці університетського конкурсу в 2017 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник

2017.08.29 Переможці конкурсу на кращу книгу

За результатами університетського конкурсу в 2017 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник премії присуджено:Тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4-х томах

Тлумачний словник "Прикладна фізика"

На кафедрі прикладної фізики НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" підготовлено та видано українсько-російсько-англійський тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4-х томах загальним обсягом 2903 стор. Укладачі: д.т.н., проф. каф.Тепловізори в Україні: історія і перспективи

Тепловізійне виявлення утрати теплової енергії в житлових багатоповерхових домах

Тепловізор – пристрій, який візуалізує розподіл температури по досліджуваній поверхні. На дисплеї приладу певній температурі відповідає певний колір.Міжкафедральна навчально-наукова лабораторія неінвазивних методів дослідження біологічних об‘єктів діє!

Міжкафедральна навчально-наукова лабораторія неінвазивних методів дослідження біологічних об‘єктів

У грудні 2009 р. почала працювати міжкафедральна навчально-наукова лабораторія неінвазивних методів дослідження біологічних об‘єктів.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій