You are here

Новини сайту кафедри МПМтаРП (ММІ)

Subscribe to Новини сайту кафедри МПМтаРП (ММІ) feed
Обработка металлов давлением
Updated: 20 hours 11 min ago

Авіатор 2018

Wed, 08/11/2017 - 22:14
Если ты – студент технической специальности и увлекаешься авиацией, тогда тебе к нам! Регистрируйся в конкурсе Авиатор 2018, демонстрируй свои знания и отправляйся в Лондон на лучший авиасалон мира – Фарнборо! Тебя ждут интересные четыре отборочных этапа конкурса, но игра стоит свеч! Ты посетишь не только крупнейший авиасалон, но и парк развлечений c экстремальными аттракционами Thorpe Park. Проведи 4 незабываемых дня в Лондоне, благодаря своим знаниям! Фонд берет на себя все расходы, связанные с поездкой. Зарегистрироваться в Авиаторе можно до 5 декабря 2017 года по ссылке: http://kolesnikovfund.org/ru/aviator-2018, а информацию о проекте и правила участия ты найдешь здесь http://kolesnikovfund.org/rules/aviator-2018.pdf! Мы ждем именно тебя! The post Авіатор 2018 appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.

День відкритих дверей ММІ

Wed, 08/11/2017 - 22:01
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей ММІ» 27 травня 2017 року о 12:00. Місце проведення – 249 аудиторія,     корп.1 (проспект Перемоги, 37) Ти дізнаєшся детальніше про наше навчання, практику на нових приладах від закордонних та вітчизняних виробників (Boeing, Festo, Bosch,HAAS) , матимеш можливість познайомитись з Вашими майбутніми викладачами,поговорити зі студентами про позанавчальне життя! Чекаємо тебе!!! При зустрічі , дамо відповіді на всі твої питання. Ми впевнені, що тобі сподобається і ти ні про що не пошкодуєш!!!!! http://mmi.kpi.ua/34-agitation-for-mmi/511-den-vidkrytykh-dverei-mmi-18-lystopada-2017r The post День відкритих дверей ММІ appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.

День відкритих дверей ММІ

Wed, 08/11/2017 - 22:00
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей ММІ» 18 листопада 2017 року о 12:00. Місце проведення – 249 аудиторія,     корп.1 (проспект Перемоги, 37) Ти дізнаєшся детальніше про наше навчання, практику на нових приладах від закордонних та вітчизняних виробників (Boeing, Festo, Bosch,HAAS) , матимеш можливість познайомитись з Вашими майбутніми викладачами,поговорити зі студентами про позанавчальне життя! Чекаємо тебе!!! На Дні відкритих дверей, дамо відповіді на всі твої питання. Ми впевнені, що тобі сподобається і ти ні про що не пошкодуєш!!!!! The post День відкритих дверей ММІ appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.

Теми дипломних проектів

Mon, 23/10/2017 - 20:25
Теми дипломних проектів спеціалісти (заочна форма навчання) Теми дипломних проектів для спеціалістів (денна форма навчання) The post Теми дипломних проектів appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій