You are here

Новини сайту ДМС

Subscribe to Новини сайту ДМС feed Новини сайту ДМС
ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського
Updated: 2 hours 8 min ago

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 16.04.2018 р.

Thu, 19/04/2018 - 13:13
Офіційні візити: – 13 квітня 2018 р. проректор О.М.Новіков спільно з ДМС (А.П.Шишолін) приймав проектного менеджера від Cyber Crime Program Office Ради Європи п.Георгія Джохадзе. Обговорювалась можливість відкриття в КПІ ім.Ігоря Сікорського центру з кібербезпеки для країн Східного Партнерства. – 10-11 квітня 2018 р. відбулася зустріч ректора М.З.Згуровського з ректором Магдебурзького університету ім.Отто-фон-Геріке проф.Й.Штракельяном. Йшлося про новий етап розвитку співробітництва через вдосконалення діяльності спільного українсько-німецького факультету. Проводиться підготовка: – На 15-16 червня Освітній конгрес “Школа майбутнього”, який буде присвячено основним питанням реформування української освіти. – На другу половину травня перемовини із корпорацією Хуавей щодо заснування в КПІ ім.Ігоря Сікорського освітньої Академії Хуавей. – 3 травня – візит університету Чонбук, Республіка Корея, з питань науково-технічного співробітництва. – 4 травня – візит ректора університету м.Салоніки проф.Міткаса

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 19.03.2018 р.

Thu, 22/03/2018 - 10:48
Офіційні візити: – 15 березня 2018 р. візит до КПІ ім.Ігоря Сікорського та зустріч із студентами американського астронавта Рендольфа Брезніка. – 15 березня 2018 р. ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровський приймав віце-президента Боїнгу п.Джона Гамільтона. Обговорювались питання поглиблення співробітництва КПІ із Боїнгом за участі компанії “Прогрестех”. В Національному номінаційному комітеті: – Відбулася скайп-конференція ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського із представниками Nobel Sustainability Trust п.Майклом Нобелєм та п.Миколою Корпаном. Очікується візит п.Майкла Нобеля в травні 2018 р. Міжуніверситетське співробітництво: – Представники КПІ ім.Ігоря Сікорського взяли участь в спеціальному семінарі Американських рад з міжнародної освіти щодо нових можливостей розвитку партнерства між університетами України та США. Міжнародне визнання: – 16 березня 2018 р. відбулося друге засідання Робочої групи по забезпеченню позитивної динаміки показників КПІ ім.Ігоря Сікорського в світових рейтингах університетів. – 28 лютого 2018 р. в штаб-квартирі Вищої технічної організації в м.Варшава сертифікат «Почесний золотий інженер 2018 року» було вручено президенту освітянського фонду “Перспективи”, Почесному доктору КПІ ім.Ігоря Сікорського Вальдемару Сівінському. Проводиться підготовка: – Візит і виступ перед студентами Й.В. Посла Грузії в Україні п.Гели Думбадзе – 21 березня 2018 р. з 13:30. – 22-23 березня 2018 р. переговори із делегацією ректорату університету м.Гуанчжоу, які були розпочаті делегацією КПІ ім.Ігоря Сікорського на чолі з проректором П.О.Киричком рік тому. – 26-27 березня участь проректора П.О.Киричка в роботі делегації МОН України на чолі з Міністром пані Л.М.Гриневич в Туреччині.

В Українсько-Польському центрі

Thu, 15/03/2018 - 14:46
Вальдемар Сівінській отримав звання «Почесний золотий інженер 2018 року» В штаб-квартирі Вищої технічної організації в м. Варшава 28 лютого 2018 року було урочисто вручено сертифікати про присудження престижного звання “Золотий інженер”. Сертифікат «Почесний золотий інженер 2018 року» було вручено президенту освітянського фонду “Перспективи”, Почесному доктору КПІ ім. Ігоря Сікорського Вальдемару Сівінському. – Інженери – авангард прогресу, без них не буде сучасної економіки, – сказав під час церемонії п. Анджей Дера, міністр Канцелярії президента Республіки Польща. А пані Єва Манькевич-Кунди, президент Головної ради NOT (польського інженерного товариства), сказала: “Ми повинні подякувати нашим лауреатам. Вони роблять фантастичну роботу в усіх областях техніки”. – Я зворушений, отримавши таку високу відзнаку від польського інженерного товариства, – говорить Вальдемар Сівінській, – Це означає, що мене оцінили як за свої особисті журналістські, управлінські і рейтингові досягнення, так і за різноманітні заходи “Перспектив”, що направлені на підвищення якості освіти в області точних і технічних досліджень в Польщі. Велике спасибі всім співробітникам, партнерам і друзям “Перспектив”. Читати також (польською)

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 12.03.2018 р.

Mon, 12/03/2018 - 16:46
Заплановані офіційні візити: – Делегації компанії Boeing – 15 березня 2018 р. з 16:30 до 17:30. – На 15 березня 2018 р. наукові читання, присвячені академіку В.С. Михалевичу; – На 15 березня 2018 р. візит американського астронавта п.Рендольфа Брезніка – зала засідань Вченої ради, 12:20-14:00. – 13 березня 2018 р. заходи, присвячені пам’яті Леоніда Каденюка, зала адмінради 14:30-16:00. – Візит і лекція студентам КПІ ім.Ігоря Сікорського Й.В. Посла Грузії в Україні п.Гели Думбадзе. В Національному номінаційному комітеті: – По лінії взаємодії із NST (Nobel Sustainability Trust) очікуємо на їх рішення щодо приїзду до КПІ ім.Ігоря Сікорського п.Михайла Нобеля та п.Миколи Корпана – в березні 2018 р. Міжуніверситетське співробітництво: – Формується робоча група (спільна з департаментами науки та інноватики, навчальної роботи, навчально-виховної роботи та Науковим парком “Київська політехніка”) по організації виконання положень Угоди КПІ ім.Ігоря Сікорського із Ризьким ТУ, яка була підписана під час візиту урядової делегації України до Латвії 2 березня 2018 р.

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 06.03.2018 р.

Wed, 07/03/2018 - 16:21
1. 27 лютого – 2 березня 2018 р. візит делегації ректорату Познанської політехніки. ТЕФ підготовка спеціалістів 1 березня 2018 р. М.Ю. Ільченком та М.І. Бобирем (з боку КПІ) було підписано Протокол про наміри по об’єднанню можливостей КПІ ім.Ігоря Сікорського та Познанської політехніки з розробки, проектування, виготовлення та експлуатації малого космічного апарату вагою до 10 кг. Апарат має здійснювати моніторинг навколоземного космічного простору, дистанційне зондування Землі, відпрацьовувати перспективні космічні і нанотехнології, проводити наукові експерименти. Крім цього під час даного візиту – з делегацією Познаньської політехніки проведені переговори щодо передачі досвіду КПІ в підготовці фахівців з ядерних технологій і експлуатації АЕС. Є і ряд інших пропозицій від Познанської політехніки, які мають бути розглянуті окремо. 2. Почали працювати по реалізації Угоди про співпрацю з Ризьким технічним університетом, підписаної 2 березня у Ризі під час офіційного візиту урядової делегації України на чолі з Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом до Латвії. Що пропонується зробити спільно КПІ ім.Ігоря Сікорського та Ризький ТУ (згідно листа ректора Л.Рібікіса): 1) Сторони будуть розвивати білатеральні PhD програми (в рамках яких 50% часу PhD-студенти навчаються в кожному із університетів-партнерів і отримують науковий ступінь України і Латвії). 2) Наукові стажування молодих докторів наук через участь в наукових проектах (стипендія ≈ 2000 €/місяць + 800 €/місяць на проживання і поїздки) на 3 роки, причому – як мінімум 6 місяців молодий науковець проводить в Україні. 3) Спільні дії по розвитку в Ризькому ТУ системи науково-орієнтованих старт-апів через механізми, запропоновані в КПІ ім.Ігоря Сікорського в рамках Sikorsky Challenge; при цьому потрібна технічна робоча зустріч тих фахівців, які в університетах-партнерах відповідають за трансфер технологій. 4) В Угоді також міститься пункт, згідно якого сторони домовилися здійснити проект “Інформаційна платформа: випускники університету і траєкторія працевлаштування”. До цієї роботи запрошуються: ДНІ, Н/парк, ДНР, ДНВР. 3. 15 березня 2018 р. з 16:30 до 17:30 візит представників Boeing (віце-президент і директор з питань людських ресурсів). 4. По лінії взаємодії із NST – очікуємо на їх рішення щодо приїзду в Київ п.Міхайла Нобеля та п.Миколи Корпана – в березні. 5. Підготовка до візиту Й.В. Посла Грузії в Україні.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій