На жаль, ви потрапили на мовну версію сайта, яку припинили супроводжувати і видалили після 24.02.2022. Перейдіть, будь ласка, на іншу версію. Дякуємо за розуміння.
Фраза стала одним із символів боротьби з російськими окупантами. Сміливу відповідь люди сприйняли з захопленням, і фраза стала мемом.

Володимир закінчив КПІ 2008 року, здобувши кваліфікацію інженера-електромеханіка. До повномасштабного російського вторгнення працював за спеціальністю. Був професіоналом своєї справи. Завжди з великою відповідальністю ставився до своїх професійних обов’язків.

6 травня 2022 року Володимира призначили командиром відділення групи спеціального призначення. Під час виконання чергового бойового завдання отримав поранення, за що був нагороджений відзнакою МО України — медаллю «За поранення».

Продовжив свій бойовий шлях на Донецькому напрямку. Загинув Володимир 24 грудня 2023 року на Лиманському напрямку.

‼️Закликаємо долучитись до збору підписів про присвоєння заслуженого та почесного звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Онуфрієнку Володимиру Олександровичу.

https://petition.president.gov.ua/petition/218992

Вічна пам’ять політехнікові, який віддав життя за Україну.

КПІ ім. Ігоря Сікорського висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна.

Дата події