You are here

Новини сайту РТФ

Subscribe to Новини сайту РТФ feed Новини сайту РТФ
Радіотехнічний факультет
Updated: 8 hours 34 min ago

Стипендія HUAWEI

Thu, 05/10/2017 - 11:55
Вітаємо студентів радіотехнічного факультету! Відповідно до Договору між компанією HUAWEI та КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено стипендії компанії HUAWEI студентам університету серед яких є і студенти нашого факультету – Анастасія Герус та Володимир Думанський. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні! The post Стипендія HUAWEI appeared first on РТФ.

Мрієте програмувати на PYTHON?

Thu, 28/09/2017 - 12:48
Мрієте програмувати на PYTHON? Запрошуємо студентів та викладачів РТФ на факультативні заняття «PYTHON з нуля» за програмою Вроцлавскої Політехніки! Курс спрямований на вивчення основ програмування, ознайомлення з основними бібліотеками PYTHON такими як: PIL, tkinter, rarfile, xmlfile, тощо. Попередня реєстрація за посиланням (обов’язкова): goo.gl/3jRUrh Початок занять 5 жовтня, в 16.30, 404 – 17. Будуйте своє майбутнє […] The post Мрієте програмувати на PYTHON? appeared first on РТФ.

Матеріальна допомога

Wed, 20/09/2017 - 15:46
Cтуденти з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та дітей з малозабезпечених сімей зверніть увагу на можливість отримання адресної МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ на часткову оплату навчання у вищому навчальному закладі за їх вибором. The post Матеріальна допомога appeared first on РТФ.

Розклад занять студентів денної форми навчання

Tue, 05/09/2017 - 17:51
Шановні студенти та викладачі! У вкладенні розміщено поточний варіант розкладу для 1 – 6 курсів радіотехнічного факультету. Зверніть увагу! У розкладі можливі зміни, актуальна версія розкладу знаходиться у світловому вікні 4 поверху або на сайті rozklad.kpi.ua 1 курс (XLS, 84KB) 2 курс (XLS, 91KB) 3 курс (XLS, 86KB) 4 курс (XLS, 102KB) 5 курс (XLS, […] The post Розклад занять студентів денної форми навчання appeared first on РТФ.

Грамота Президії НАН України викладача С.Б. Могильного

Tue, 05/09/2017 - 16:45
Викладач кафедри радіотехнічних пристроїв та систем Сергій Борисович Могильний нагороджений грамотою Президії Національної академії наук України за підготовку учнів Київської Малої академії наук – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Викладацький колектив Радіотехнічного факультету вітає С.Б. Могильного. The post Грамота Президії НАН України викладача С.Б. Могильного appeared first on РТФ.

Jabil Manufacturing Day 2017

Tue, 05/09/2017 - 14:41
  Компанія Jabil Circuit Ukraine Limited запрошує студентів радіотехнічного факультету на Jabil Manufacturing Day в Ужгороді 7-8 жовтня 2017 року. Що чекає на учасників заходу? Знайомство з сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil –  світом лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти. Інтерактивний воркшоп […] The post Jabil Manufacturing Day 2017 appeared first on РТФ.

Шановні першокурсники!

Fri, 01/09/2017 - 12:07
Шановні першокурсники! Вітаємо вас із Днем знань та вступом до радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського – провідного технічного університету України. Наш факультет вирізняється своєю харизмою, традиціями та науковими досягненнями. Тому ми впевнені, що навчаючись на РТФ ви отримаєте саме ті знання та вміння, які надалі дадуть вам перспективи кар’єрного росту, відповідну матеріальну винагороду і, […] The post Шановні першокурсники! appeared first on РТФ.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій