You are here

Новини сайту РТФ

Subscribe to Новини сайту РТФ feed Новини сайту РТФ
Радіотехнічний факультет
Updated: 2 hours 48 min ago

Наказ про розподіл між освітніми програмами студентів

Wed, 05/09/2018 - 13:40
Наказ про розподіл між освітніми програмами (спеціалізаціями) студентів радіотехнічного факультету! The post Наказ про розподіл між освітніми програмами студентів appeared first on РТФ.

Графік поселення студентів 1 курсу 2018 року!

Mon, 20/08/2018 - 12:09
Шановні студенти першого курсу! Надаємо Вам графік поселення до гуртожитку! Правила поселення можна знайти на сайті студмістечка: studmisto.kpi.ua   The post Графік поселення студентів 1 курсу 2018 року! appeared first on РТФ.

Списки зарахованих 2018

Wed, 08/08/2018 - 13:24
Вітаємо нових студентів в нашій дружній радіотехнічній родині! Списки зарахованих на основі ПЗСО Списки зарахованих на основі ОКР “Молодший спеціаліст” The post Списки зарахованих 2018 appeared first on РТФ.

Чисельний еквівалент оцінки з вступного випробування з іноземної мови вступників на 1 курс ОС «Магістр»

Wed, 11/07/2018 - 15:35
Шановні вступники на 1 курс освітньої програми “Магістр”. Надаємо результати вступного випробування з іноземної мови. The post Чисельний еквівалент оцінки з вступного випробування з іноземної мови вступників на 1 курс ОС «Магістр» appeared first on РТФ.

Чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступників на 1 курс ОС «магістр»

Wed, 11/07/2018 - 15:32
Шановні студенти! Надаємо для перевірки поточний рейтинг вступників на 1 курс освітнього ступеня “Магістр”. The post Чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступників на 1 курс ОС «магістр» appeared first on РТФ.

Перелік дисциплін за різними освітніми програмами РТФ

Mon, 02/07/2018 - 14:16
Шановні вступники на 5 курс! У вкладеному файлі наведено перелік дисциплін для магістрів освітньо-професійної та освітньо-наукової програми підготовки за спеціалізаціями: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки (кафедра КіВРА), Радіотехнічні інформаційні технології (кафедра РТПС), Радіосистемна інженерія (кафедра ТОР) та Радіозв’язок та оброблення сигналів (кафедра РОС). The post Перелік дисциплін за різними освітніми програмами РТФ appeared first on РТФ.

І Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Радіоелектроніка в XXI столітті»

Wed, 13/06/2018 - 12:06
З 15 по 17 травня на нашому факультеті відбулась Перша Всеукраїнська конференція студентів та аспірантів “Радіоелектроніка в ХХІ столітті”. Дякуємо всім учасникам конференції за цікаві доповіді! Бажаємо нових творчих успіхів та чекаємо на нашій конференції у наступному році. Також, Ви можете завантажити збірник нашої конференції та ознайомитись з її матеріалами – завантажити. З повагою керівники […] The post І Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Радіоелектроніка в XXI столітті» appeared first on РТФ.

В гостях у Вінницькому технічному ліцеї!

Mon, 11/06/2018 - 10:43
Минулий тиждень представники радіотехнічного факультету (Адаменко В. О., Захарченко О. С., Мирончук О. Ю., Сушко І. О.) за запрошенням відвідали Вінницький технічний ліцей. Метою поїздки стало проведення під час літньої практики ліцеїстам 8-10 класів курсу “Arduino для початківців”. Близько 60 учнів протягом двох днів опановували основи роботи з мікроконтролерами  на основі Arduino. За результатами навчання […] The post В гостях у Вінницькому технічному ліцеї! appeared first on РТФ.

День факультету!

Thu, 31/05/2018 - 00:33
Запрошуємо студентів та випускників! The post День факультету! appeared first on РТФ.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій