Для формування збірних команд факультетів, які виборювали нагороди з настільного тенісу у спартакіаді, присвяченій 110-й річниці заснування КПІ, спочатку було проведено відбіркові змагання. В них взяли участь близько 1600 студентів. На першому етапі студенти змагалися в навчальних групах (990 спортсменів).

На другому – визначали кращих на факультетах. Крім того, проводились змагання і по гуртожитках. У вирішальних змаганнях взяли участь такі факультети: ФАКС, ФТІ, ПБФ, ММІФ, ФЕЛ, ІПСА, ФММ, ФІОТ, РТФ, ММІ, ВПІ, ІФФ, ФПМ, ІТС, ТЕФ, ХТФ, ФМФ, ФЕА. Поєдинки проводилися в чотирьох підгрупах з 14 по 21 березня. У першій підгрупі перемогу виборола команда ФАКС, у другій підгрупі – ІПСА, у третій – ММІФ, у четвертій – ТЕФ.

Саме ці команди змагалися за призові місця у фіналі, який відбувся 24 березня. Усі зустрічі між факультетами завершувалися парними іграми, які й виявляли переможців.

Перше місце зайняла команда ТЕФ, друге – команда ММІ, трете – команда ФММ, четверте – команда ФАКС. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями й дипломами відповідних ступенів. Кращими гравцями турніру було названо студентку ФАКСу – О.В.Мельник (гр.ВВ-21) та студента ТЕФу – Б.В.Мороза (гр.ТЯ-71).

Високий рівень організації та проведення спартакіади з настільного тенісу забезпечила плідна робота головного судді змагань старшого викладача кафедри фізичного виховання В.К.Щербаченка та секретаря змагань – викладача В.В.Афанасьєва.

Автор: Г.Л.Бойко, заступник декана ММІФ