Ви є тут

[до 05.10.2017] Курси підготовки до працевлаштування"Основи конструювання авіаційної техніки"


Основи конструювання авіаційної техніки

Спільний навчальний центр КПІ імені Ігоря Сікорського- Progresstech-Ukraine оголошує черговий набір на курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" - Осінь 2017.

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, з методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач автоматизованого проектування конструкцій та їх аналізу. Термін навчання - 2,5 місяці. Заняття проходитимуть після 16-00 двічі-тричі на тиждень.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному заліковому тестуванні випускникам буде запропоновано інженерні посади в компанії Progresstech-Ukraine.

Навчання безкоштовне.

Початок занять у жовтні 2017 року. Місце проведення занять - КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ). Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. Заявки приймаються від студентів останнього курсу навчання. Також до участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені випускники вищих навчальних технічних закладів.

Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться на початку жовтня 2017 р. за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови.

Термін подачі заявок - 5 жовтня 2017 року.

Студенти молодших курсів також запрошуються пройти реєстацію з метою отримання у подальшому інформації про освітні програми та заходи компанії Progresstech-Ukraine та Спільного навчального центру.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку: https://goo.gl/forms/YhvHOIl7zlSjiVuv2

Додаткову інформацію можна знайти на сторінці Прогрестех-Україна у Facebook:

https://www.facebook.com/ProgresstechUA/

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій