Ви є тут

Новини сайту ФБМІ

Підписатися на Новини сайту ФБМІ потік
Оновлене: 15 годин 28 хвилин тому

Розподіл студентів 5 курсу за навчальними групами

Ср, 29/08/2018 - 14:00
122 Комп'ютерні науки 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка  163 Біомедична інженерія 227 Фізична терапія, ерготерапія

Поселення першокурсників (контракт)

Чт, 23/08/2018 - 07:10
  Поселення першокурсників відбувається до гуртожитку №11. Адреса гуртожитку – вул. М. Брайчевського (Металістів), 4   Приїжджати на поселення згідно графіку!   З усіх питань щодо поселення звертатися до завідуючої гуртожитку №11 – (044) 204-90-14 Недашківська Тетяна Дмитрівна   Представники військкомату будуть ставити на військовий облік у 31 корпусі. ВАЖЛИВО!! Ті хлопці, які не знялися з військового обліку в себе в місті, не зможуть стати на військовий облік тут, і доведеться пізніше їхати в рідне місто, зніматись з обліку і самостійно їхати у районний військкомат. Тож не забувайте знятися з військового обліку!!   Не забудьте взяти з собою форму 086/о (якщо вона є) або довідку про проходження флюорографії, копію карти щеплень, військовий квиток або приписне свідоцтво (для хлопців). Також зробіть копії паспорту (всіх сторінок) та ідентифікаційного коду.   Порядок поселення - http://studprofkom.kpi.ua/instruktsiya-z-poselennya/ Положення про оплату - http://studprofkom.kpi.ua/polozhennya-pro-oplatu-u-gurtozhytkah-2017-2018/    

Розподіл студентів 1 курсу за навчальними групами

Пн, 20/08/2018 - 14:00
122 Комп'ютерні науки 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка  163 Біомедична інженерія 227 Фізична терапія, ерготерапія

Списки зарахованих з 01 вересня 2018 на п'ятий курс за державним замовленням

Пн, 20/08/2018 - 13:41
122 Комп'ютерні науки (Освітньо-наукова програма підготовки) 122 Комп'ютерні науки (Освітньо-професійна програма підготовки) 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (Освітньо-професійна програма підготовки) 163 Біомедична інженерія (Освітньо-професійна програма підготовки) 227 Фізична терапія, ерготерапія (Освітньо-професійна програма підготовки)

СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Сб, 18/08/2018 - 09:42
122 Комп'ютерні науки 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка 163 Біомедична інженерія

Поселення першокурсників (бюджет)

Вт, 14/08/2018 - 07:10
Поселення першокурсників (бюджетники)   Поселення першокурсників відбувається до гуртожитку №11. Адреса гуртожитку – вул. М. Брайчевського (Металістів), 4   Приїжджати на поселення згідно графіку!   З усіх питань щодо поселення звертатися до завідуючої гуртожитку №11 – (044) 204-90-14 Недашківська Тетяна Дмитрівна   Представники військкомату будуть ставити на військовий облік у 31 корпусі. ВАЖЛИВО!! Ті хлопці, які не знялися з військового обліку в себе в місті, не зможуть стати на військовий облік тут, і доведеться пізніше їхати в рідне місто, зніматись з обліку і самостійно їхати у районний військкомат. Тож не забувайте знятися з військового обліку!!   Не забудьте взяти з собою форму 086/о (якщо вона є) або довідку про проходження флюорографії, копію карти щеплень, військовий квиток або приписне свідоцтво (для хлопців). Також зробіть копії паспорту (всіх сторінок) та ідентифікаційного коду.   Порядок поселення - http://studprofkom.kpi.ua/instruktsiya-z-poselennya/ Положення про оплату - http://studprofkom.kpi.ua/polozhennya-pro-oplatu-u-gurtozhytkah-2017-2018/    

Списки рекомендованих до зарахування для здобуття освітнього ступеня "магістр" за державним замовленням

Пн, 13/08/2018 - 13:02
Освітньо-наукова програма підготовки 122 Комп'ютерні науки Освітньо-професійна програма підготовки 122 Комп'ютерні науки 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка 163 Біомедична інженерія 227 Фізична терапія, ерготерапія

Результати іспиту з іноземної мови

Пт, 10/08/2018 - 12:28
Результати вступного випробування з англійської мови   Гакман Євген Юрійович                                          3,5 Грідіна Анна Сергіївна                                           4,5 Гулін Іван Леонідович                                           4,0 Кожемякіна Олександра Володимирівна             4,5 Ліщинська Руслана Віталіївна                              4,0 Марчак Катерина Валеріївна                                3,5 Надольна Лариса Павлівна                                  3,0 Нетаєв Руслан Мусайович                                    4,5 Осінцев Максим Юрійович                                    3,5 Фалков Ілля Леонідович                                      3,0  

Результати фахових випробувань

Чт, 09/08/2018 - 10:46
163 Біомедична інженерія Болгар Максим Сергійович 0 Воляник Олег Михайлович 4,0 Ганжа Віта Олегівна 3,5 Горняк Ольга Станіславівна 4,5 Даценко Катерина Вячеславівна 3,5 Микитка Богдана Ігорівна 0 Міщенко Юлія Сергіївна 3,5 Нестеренко Андрій Олегович 0 Петрикей Олена Володимирівна 4,0 Пустовий Дмитро Павлович 3,0 Стегній Владислав Васильович 3,5 Юркевич Олександра Олександрівна 4,0 122 Комп’ютерні науки Гулін Іван Леонідович 3,0 Кожемякіна Олександра Володимирівна 4,5 Ліщинська Руслана Віталіївна 3,0 Нетаєв Руслан Мусайович 3,0

Результати вступних випробувань

Ср, 08/08/2018 - 10:54
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка   Воляник Олег Михайлович 3,0 Гакман Євген Юрійович 4,5 Осінцев Максим Юрійович 3,5 Пустовий Дмитро Павлович 4,0 Стегній Владислав Васильович 5,0 Явдошко Олексій Сергійович 4,5   227 Фізична терапія, ерготерапія   Васильєв Іван Олександрович 4,5 Грідіна Анна Сергіївна 3,5 Дударенко Альона Юріївна 0 Марчак Катерина Валеріївна 4,0 Надольна Лариса Павлівна 3,5 Стеценко Ігор Андрійович 0 Фалков Ілля Леонідович 3,5  

Розклад вступних випробувань

Чт, 02/08/2018 - 16:28
Розклад консультацій та вступних випробувань для вступу на освітній рівень "магістр" Код, назва спеціальності Назва випробування Дата проведення випробування Час початку випробування Місце проведення випробування Дата, час і місце проведення консультації 122 Комп'ютерні науки додаткове 06.08.2018 17.00 ауд. 5-13 Янгеля 16/2 05.08.2018, 10.00, ауд. 5-17  Янгеля 16/2 комплексне фахове 08.08.2018 13.00 ауд. 4-10 Янгеля 16/2 07.08.2018, 11.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка додаткове 06.08.2018 11.00 ауд. 5-13 Янгеля 16/2 04.08.2018, 13.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 07.08.2018 13.00 ауд. 4-10 Янгеля 16/2 04.08.2018, 12.00, ауд. 4-06 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00 163 Біомедична інженерія додаткове 06.08.2018 15.00 ауд. 5-17 Янгеля 16/2 04.08.2018, 13.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 08.08.2018 11.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 04.08.2018, 12.00, ауд. 4-06 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00 227 Фізична терапія, ерготерапія додаткове 06.08.2018 13.00 ауд. 5-15 Янгеля 16/2 05.08.2018, 11.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2 комплексне фахове 07.08.2018 11.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 05.08.2018, 12.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00

До уваги вступників на освітній ступінь "магістр"

Пн, 16/07/2018 - 15:27
Шановні вступники! Творчі досягнення необхідно подати до відбіркової комісії факультету до 03.08.2018 р. (каб. 157-2 16 корпусу). До розгляду приймаються друковані та електронні роботи.

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Біомедична інженерія"

Пт, 13/07/2018 - 11:50
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 163 Біомедична інженерія     Бойчик Ксенія Олегівна 5 Явдошко Олексій Сергійович 4,5 Соліс Росо Луіс Енмануель 0

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"

Чт, 12/07/2018 - 11:25
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Даценко Катерина Вячеславівна 0 Юркевич Олександра Олександрівна 4

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Комп'ютерні науки"

Ср, 11/07/2018 - 11:31
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 122 Комп'ютерні науки     Барабаш Катерина Олександрівна 3 Безсмола Катерина Володимирівна 4 Бондаренко Владислав Анатолійович 4 Дубінін Данило Дмитрович 3 Завражний Дмитро Костянтинович 3 Знакомський Ігор Владиславович 3,5 Золкіна Вероніка Олександрівна 3 Кияниця Валентин Володимирович 3 Конюх Анастасія Анатоліївна 3,5 Кравченко Анастасія Сергіївна 3,5 Кулешов Владислав Олексійович 4,5 Невар Максим Сергійович 0 Ромашко Владислав Віталійович 0 Рубан Юрій Ігорович 5 Слюсар Світлана Вікторівна 4 Станішевський Дмитро Святославович 0 Федоренко Руслан Миколайович 3 Цирюк Владислав Анатолійович 3 Ширінов Владислав Єлізарович 3,5 Юрченко Олексій Юрійович 0 Яременко Юлія Сергіївна 0

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія"

Ср, 11/07/2018 - 11:27
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія     Асанова Анна В'ячеславівна 4,5 Ашрафутдінова Валерія Альбертівна 3,5 Бадун Тетяна Олександрівна 4 Беспала Аліна Ігорівна 3 Брюховських Іван Миколайович 4 Виноград Максим Володимирович 4 Гришин Іван Леонідович 3,5 Днєпровський Олександр Олегович 3 Звєрєва Юлія Андріївна 3,5 Клімковецька Крістіна Ігорівна 3 Ковпашко Дарина Петрівна 4 Кондаурова Ольга Вікторівна 4 Кривов'яз Катерина Олександрівна 3,5 Крихтін Ігор Олегович 3,5 Кричковський Владислав Вячеславович 3,5 Лісніченко Євгеній Анатолійович 4 Лісова Оксана Ігорівна 4,5 Лук'яненко Тетяна Сергіївна 3 Максименко Владислав Володимирович 4,5 Мартинов Вадим Костянтинович 3,5 Набока Яна Євгеніївна 4 Неймарк Владислав Едуардович 0 Ождар Єгор Мухаммедович 3 Петрович Максим Ігорович 4 Припутень Анжела Миколаївна 3 Сухолітко Наталія Олексіївна 4 Фещук Карина Сергіївна 3 Христюк Аліна Юріївна 4,5 Черемський Євген Олексійович 4 Швець Людмила Петрівна 4

Результати з іноземної мови

Вт, 10/07/2018 - 11:32
Результати вступного  випробування з іноземної мови вступників на здобуття освітнього ступеня магістра   Асанова Анна В'ячеславівна 4 Ашрафутдінова Валерія Альбертівна 4,5 Бадун Тетяна Олександрівна 3 Барабаш Катерина Олександрівна 4,5 Безсмола Катерина Володимирівна 4 Беспала Аліна Ігорівна 3 Білазін Богдан Ігорович 4,5 Бойчик Ксенія Олегівна 4,5 Бондаренко Владислав Анатолійович 5 Брюховських Іван Миколайович 4,5 Виноград Максим Володимирович 3 Воляник Олег Михайлович 4 Ганжа Віта Олегівна 4 Горняк Ольга Станіславівна 4 Гришин Іван Леонідович 3 Даценко Катерина Вячеславівна 5 Днєпровський Олександр Олегович 3 Дубінін Данило Дмитрович 4 Завражний Дмитро Костянтинович 3,5 Звєрєва Юлія Андріївна 4 Знакомський Ігор Владиславович 4 Золкіна Вероніка Олександрівна 4 Кияниця Валентин Володимирович 4 Кияниця Іван Сергійович 4,5 Клімковецька Крістіна Ігорівна 3,5 Ковпашко Дарина Петрівна 5 Кондаурова Ольга Вікторівна 3 Конюх Анастасія Анатоліївна 4,5 Кравченко Анастасія Сергіївна 5 Кривов'яз Катерина Олександрівна 3 Крихтін Ігор Олегович 3 Кричковський Владислав Вячеславович 3 Кулешов Владислав Олексійович 4 Лісніченко Євгеній Анатолійович 3 Лісова Оксана Ігорівна 4 Лук'яненко Тетяна Сергіївна 3,5 Максименко Владислав Володимирович 3 Мартинов Вадим Костянтинович 4,5 Матвєєв Микита Олександрович 4,5 Микитка Богдана Ігорівна 3,5 Міщенко Юлія Сергіївна 4,5 Набока Яна Євгеніївна 4 Невар Максим Сергійович 4,5 Неймарк Владислав Едуардович 3 Ождар Єгор Мухаммедович 3,5 Петрикей Олена Володимирівна 4,5 Петрович Максим Ігорович 3,5 Потєхін Ілля Юліанович 4 Припутень Анжела Миколаївна 3 Пустовий Дмитро Павлович 4,5 Ромашко Владислав Віталійович 4,5 Рубан Юрій Ігорович 4,5 Слюсар Світлана Вікторівна 5 Станішевський Дмитро Святославович 4 Стегній Владислав Васильович 4 Сухолітко Наталія Олексіївна 3 Турчина Марія Олегівна 4 Федоренко Руслан Миколайович 3,5 Фещук Карина Сергіївна 4 Христюк Аліна Юріївна 4,5 Цирюк Владислав Анатолійович 4 Черемський Євген Олексійович 4 Швець Людмила Петрівна 3 Ширінов Владислав Єлізарович 4,5 Юркевич Олександра Олександрівна 5 Юрченко Дмитро Васильович 3,5 Юрченко Олексій Юрійович 4 Явдошко Олексій Сергійович 5 Яременко Юлія Сергіївна 4  

Результати додаткового вступного випробування

Пн, 09/07/2018 - 11:37
Результати вступного додаткового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія Прізвище, ім’я та по батькові вступників Результат Асанова Анна В'ячеславівна зараховано Ашрафутдінова Валерія Альбертівна зараховано Бадун Тетяна Олександрівна зараховано Брюховських Іван Миколайович зараховано Лук'яненко Тетяна Сергіївна зараховано

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій