Ви є тут

Новини сайту ММІ

Підписатися на Новини сайту ММІ потік
Механіко-машинобудівний інститут (ММІ) є одним із найбільших науково-навчальних підрозділів НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”. В ММІ навчається 2200 студентів денної та заочної форм навчання, а також близько 100 студентів іноземців. Високоякісна підготовка спеціалістів забезпечується сучасною матеріально-технічною базою кафедр, використанням комп’ютерних систем автоматизованого проектування. Навчаючись в ММІ, за бажанням, можна пройти військову підготовку і отримати звання офіцера, а також отримати другу вищу освіту (юридичну, економічну). Щорічно ММІ випускає близько 300 спеціалістів.
Адреса URL: http://mmi.kpi.ua/
Оновлене: 1 тиждень 21 година тому

МІСТО ПРОФЕСІЙ - Дорослим вхід лише у супроводі дітей!

Чт, 11/10/2018 - 21:32
6 жовтня 2018 року в парку ім. Тараса Шевченка - Механіко-Машинобудівний Інститут прийняв участь в "Місті Професій". Сотні дітей, щирі дитячі очі, щира зацікавленість фізикою та хімію. Куди ж вона зникає? Запрошуємо до обговорення в Facebook

Вручення сертифікатів спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ)

Чт, 11/10/2018 - 21:20
02 жовтня 2018 року відбувся урочистий прийом заступниці посла ФРН з питань освіти та науки, пані Андреа Штор. Було проведено урочисте вручення сертифікатів студентам 4-го та 5-го курсу Спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ) про проходження навчання з програмування контролерів Siemens та передачі промислового логічного контролера Siemens Simatic S7-1200 та сенсорної панелі оператора Siemens TouchPanel KT400. Цей проект було організовано спільними зусиллям разом з представниками посольства ФРН в рамках українсько-німецького року мов.  Слід зазначити, що отримані студентами сертифікати є міжнародного зразка та визнаються не лише в Україні, а й по всьому світу, що значно підвищує шанси майбутніх випускників СУНФМ на більш високооплачуване працевлаштування. Передане на СУНФМ сучасне обладнання буде застосоване в курсі «Мехатроніка» для студентів 3-го курсу. Загалом для організації та проведення технічних семінарів та придбання сучасних засобів автоматизації для СУНФМ посольством ФРН було витрачено більше 150 тис. грн.

Екскурсія ММІ для студентів “Нововолинський електромеханічний коледж”

Ср, 03/10/2018 - 16:23
ММІ відвідало 50 студентів ДВНЗ “Нововолинський електромеханічний коледж”, які навчаються за спеціальностями 131 "Прикладна механіка", 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та 123 "Комп'ютерна інженерія". В рамках зустрічі студенти відвідали лабораторії кафедри ММІ і музей КПІ ім. Ігоря Сікорського. Планується подальша співпраця з випускниками коледжу.

Віталій ПАСІЧНИК: МИ «БУДУЄМО» НЕ ГОНОЧНУ МАШИНУ, А ІНЖЕНЕРІВ

Вт, 02/10/2018 - 11:40
Уже чотири роки студенти Київської політехніки проектують і власноруч створюють гоночні боліди. Відбувається це не просто так: у 2014 році молодь вирішила приєднатися до проекту Formula Student. Що це за змагання, як вдається будувати машини «з нуля» і, найголовніше, – яка ідея спонукає членів команди проводити сотні годин у майстерні, «Освіта України» поцікавилася у координатора проекту «Формула Студент КПІ», завідувача кафедрою інтегрованих технологій машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського Віталія ПАСІЧНИКА.

Єдність та протиріччя сучасних програм для розрахунку напружень та старого доброго опору матеріалів

Вт, 02/10/2018 - 11:39
{youtube}https://youtu.be/A3wqDrX3plg{/youtube} Науково-популярна лекція: 30 хвилин про розрахунки на міцність, на папері чи на комп'ютері? Про єдність та протиріччя сучасних програм для розрахунку напружень та старого доброго опору матеріалів. Лекцію читає Вакуленко Сергій - співробітник "Soft Engineering Group".

ММІ та АгроЕкспо2018

Вт, 02/10/2018 - 11:38
Четвертий рік поспіль ми відвідуємо цю виставку. І кожен раз розумію немає меж вдосконаленню. Знов покращення, знов інновації. Цього разу взяла з собою студентів і освідомила треба їздити тільки з ними. Вони бачать за один день виставки стільки сучасної вітчизнянної та закордонної техніки, скільки не побачать за всі роки навчання. Можливість відвідати виробництво європейського рівня, що ще треба молодої людині, щоб підтвердити свій вибір у майбутню професію?

ММІ та ITForum Запоріжжя

Вт, 02/10/2018 - 11:27
Виставкова зала International IT Forum 2018 перетворилася на справжнє свято майбутнього: більше 30 новинок у сфері робототехніки від кращих українських і світових компаній та університетів, серед яких були присутні і ми Механіко-Машинобудівний Інститут. Ознайомитися з останніми розробками, поуправляти роботами, поспілкуватись та пограти з ними – можна було в зоні виставки ROBOTECH!

Фото та відео звіт ТехноАрт КПІ 2018

Вт, 02/10/2018 - 10:15
8 вересня відбувся фестиваль ТехноАртКПІ. Учасники демонстрували видовищні хімічні досліди, зконструювані моделі, робототехніку. Їздили швидкісні боліди. Одночасно на площі проходив фестиваль Kyiv Extreme Fest.Були професійні батути від Jumping Hall, зона паркуру, боулдеринг. {youtube}https://youtu.be/DF5a3N7LP3U{/youtube} {youtube}https://youtu.be/MvGcahVtQhQ{/youtube}

Докладніше про ММІ у відеороликах

Нд, 09/09/2018 - 11:33
Настав новий навчальний рік, а з ним і багато різноманітних цікавих подій які проходили в КПІ. Якщо ви не встигли побувати на деяких з них - не біда! Адже ми хочемо вас запросити до нашого YouTube каналу! А також сьогодні хочемо продемонструвати, наші останні завантаження, а саме: - виступ представника ММІ, Шуплецова Данііла на Школі Абітурієнта з цікавою та актуальною темою - хто ж такі інженери конструктори? - грандіозне відео про сьогодення КПІ ім. Ігоря Сікорського, в якому таклж я розповідь про Механіко-Машинобудівний Інститут - Посвята у студенти 2018 КПІ ім. Ігоря Сікорського - Фестиваль - ТехноАртКПІ

Як влаштований бізнес приватних конструкторських бюро в Україні?

Ср, 05/09/2018 - 21:21
Світові корпорації щорічно приваблюють сотні українських конструкторів для своїх проектів. Як влаштований бізнес приватних конструкторських бюро в Україні?Подорожуючи комфортабельним Boeing-737, ви навряд чи уявляли, що частини крила і фюзеляжу найпопулярнішого авіалайнера в світі могли спроектувати в Києві. Щорічно українські конструктори заробляють десятки мільйонів доларів на продажу своїх послуг таким гігантам, як Boeing і Airbus. Один з найбільших гравців на цьому ринку - компанія Прогресстех-Україна. Сімсот українських інженерів проектують різні елементи конструкції літаків Boeing, Airbus і Bombardier. Серед клієнтів компанії в автомобілебудівних проектах - Tesla і Daimler, в космічній галузі - NASA. Директор компанії Прогресстех-Україна Андрій Фіалковський в інтерв'ю LIGA.net розповів, як українські приватні конструкторські бюро навчилися продавати свої послуги закордонним гігантам, чи є майбутнє у проекту Hyperloop в Україні і чому наша країна більше не випускає нові літаки. Запрошуємо прочитати всю новину за посиланням! Де ви дізнаєтесь що КПІ ім. Ігоря Сікорського та Механіко-Машинобудівний Інститут готує саме тих інженерів які потрібні для проектування складних елементів в авіації і не тільки!

Інженерний фестиваль ТехноАртКПІ 8.09.2018

Вт, 04/09/2018 - 13:41
Запрошуємо на інженерний фестиваль ТехноАртКПІ. Ми, студенти та викладачі КПІ, впевнені, що не буває нудної науки, буває недостатньо інформації. Сучасні інженери – це найщиріші мрійники, тому що втілюють у життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою. Талановиті та креативні, які не спиняються на шляху до своїх цілей. Ми зібрали наші найцікавіші розробки, щоб показати тобі, що інженерія – це сучасно та цікаво! Гоночний болід, зібраний нашими студентами, роботи та дрони, 3D-принтери, секретна магія від хіміків та багато іншого.КПІ – дружня спільнота, де поєдналися технічні та гуманітарні професії, де кожна особистість має можливість бути собою, бо це круто! Гадаєш, що крутити гайки – це буденно? Приходь, подивись на звичні речі по-іншому! Докладна інформація - http://technoart.kpi.ua/, https://www.facebook.com/TechnoArtKpi

День Першокурсника 2018

Ср, 29/08/2018 - 12:09
Всім привіт! Вже в цю п'ятницю, 31.08.2018, відбудеться день першокурсника КПІ. Розклад офіційної частини для студентів ММІ:   11.45 - 12.00  Збір першокурсників біля першого корпусу  12.00 - 13.00  Привітання від адміністрації інституту (Зал Вченої Ради) 13.00 – 14.15   Знайомство з кафедрами ММІ, вручення заліковвих книжок 14.15   Збір на майданчику біля літака, посвячення першокурсників старшим курсом та викладачами 15.00  Загальні збори першокурсників на площі знань і проведення урочистої частини “ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА”    

СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ ДО МАГІСТРАТУРИ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ — ДЕННА ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

Пн, 13/08/2018 - 23:38
Cписок рекомендованих до зарахування на перший курс магістратури від 13 серпня 2018р

Графік поселення у студмістечко (бакалаврат)

Пн, 13/08/2018 - 22:10
Студенти поселяються до гуртожитку №20. Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Борщагівська, 144. Графік поселення зарахованих на місця за кошти фізичних та юридичних осіб буде опубліковано після наказу на зарахування 18.08.2018 р. Список на поселення у студмістечко (бакалаврат) на 27 серпня 2018р Список на поселення у студмістечко (бакалаврат) на 28 серпня 2018р Список на поселення у студмістечко (бакалаврат) на 29 серпня 2018р Список на поселення у студмістечко (бакалаврат) на 30 серпня 2018р   Детальну інформацію щодо поселення Ви можете знайти на сайті studprofkom.kpi.ua

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій