Ви є тут

Новини сайтів ММІ

Студентка ММІ - Лена Краснова на Українському радіо

Новини сайту ММІ - Вт, 20/11/2018 - 16:33
{youtube}https://youtu.be/-3Zuz226GJk{/youtube} Сьогодні знайомимо вас з українським роботом Сократом, який готовий кинути виклик відомій Софії. Гості ефіру Українського радіо: Сергій Дзюба, співзасновник Центру STEM-освіти "Сократ" і Лена Краснова, студентка КПІ.

Перший корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського у відео

Новини сайту ММІ - Вт, 20/11/2018 - 16:26
{youtube}https://youtu.be/qlcclaZja10{/youtube} Яка ж краса, нашого рідного першого корпусу!)

Презентація книги І. Олійника «В поисках истины: они опережали время»

Новини сайту ММІ - Вт, 20/11/2018 - 14:45
Творцям ракетної галузі присвячено 22 листопада о 15-00 в Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (пр. Перемоги, 37, корпус №1) відбудеться презентація книги «В поисках истины: они опережали время» і зустріч з її автором  І.Олійником.

Інженерно-командний конкурс ЕВЕС вітаємо!

Новини сайту ММІ - Пн, 19/11/2018 - 15:49
Поки наши хлопці робили дефіле Яна Жабура (МА 72) з хлопцями з ПБФ та ФІОТ прийняла участь у інженерному командному конкурсі ЕВЕС http://ebec.best-kyiv.org/home.За результати конкурсу Вони посіли 2 місце .ВІТАЄМО! Успіхів! Головне не втрачать натхнення та рухатися тільки уперед.  

Курси з розрахунку на міцність в ANSYS

Новини сайту ММІ - Пн, 19/11/2018 - 15:47
Старт спільної програми Софт Інжиніринг Груп з КПІ ім. Сікорського: курси з розрахунку на міцність в ANSYS http://bit.ly/2DasSkd Раді вам повідомити, що почалася реалізація договору між Софт Інжиніринг Груп і механіко машинобудівному інститутом (КПІ ім. І. Сікорського): курси з розрахунку на міцність в ANSYS. Приємно відзначити, що студенти з ентузіазмом відгукнулися на нашу пропозицію: конкурс на програму склав майже 5 чоловік на місце! Протягом навчального року ми будемо навчати групу студентів 3..6 курсів Механіко-машинобудівного інституту того, як правильно використовувати продукти ANSYS в практичних завданнях забезпечення міцності. У міру готовності ми почнемо викладати статті і відеоуроки, завдяки яким кожен бажаючий зможе ознайомитися з матеріалами курсів і освоювати ANSYS самостійно. Дані курси - це практична реалізація ініціатив в освітньому сегменті України, створення ринку висококваліфікованих інженерних кадрів, здатних грамотно застосовувати сучасні технології чисельного моделювання. КПИ им. Игоря Сикорского КБ информационных систем Ansys Украина Дякуємо ініціативним та небайдужим студентам Констянтин Самофал та Євгенію Савчуку за те що це стало можливим! Старт спільної програми Софт Інжиніринг Груп з Механіко-Машинобудівним Шнститутом ММІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського: курси з розрахунку на міцність. Приємно відзначити, що студенти з ентузіазмом відгукнулися на цю пропозицію: конкурс склав майже 5 чоловік на одне місце! Протягом навчального року групу студентів 3-6 курсів ММІ буду навчати того, як правильно використовувати програмні продукти ANSYS в практичних завданнях забезпечення міцності. Sergey Vakulenko окрема подяка за професійний підхід до навчання наших студентів і викладачів! Заняття проходять щосереди (16.30) і суботу (15.00) в 299-5 ауд.

Містер ММІ-2018

Новини сайту ММІ - Пн, 19/11/2018 - 15:29
Механіко-Машинобудівни Інститут - вітає студента групи МП-72 Павла Голіброду Pavlo Golibroda з перемогою у Містер ММІ-2018!

День Відкритих Дверей 24.11.18

Новини сайту ММІ - Чт, 08/11/2018 - 20:50
Запрошуємо всіх бажаючих на День Відкритих Дверей - Механіко-Машинобудівного Інституту. Що відбудеться 24 листопада 2018 року об 11:00 годині в 249 аудиторії першого корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Теми дипломів

У розділах "Дипломне проектування магістрів" та "Дипломне проектування спеціалістів" додані теми дипломних проектів і робіт. Там же є графіки предваріетльной огляду дипломів і графіки захистів. Є склади державних екзаменаційних комісій.

Навчальний календар 2018-2019 н.р. для вступників до ММІ

Новини сайту ММІ - Пт, 02/11/2018 - 11:47
Дорогі наші абітурієнти, майбутні студенти ММІ. Команда ММІ розробила для вас - календар на 2018-2019 навчальні роки, за допомогою якого ви зможете дінзнатися актуальні дати: - Дні Відкритих Дверей ММІ - дні пробного ЗНО - дні написання ЗНО з математики, української мови та літератури, англійської, французької, іспанської, німецької мов, фізики - дні прийому заяв від вступників за результатами ЗНО - дні прийому оригіналів Завантажити календар у великому розширені ви можете тут  

Відкрито прийом заявок на Програму подвійних дипломів магістра КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанського Університету Технологій

Новини сайту ММІ - Пт, 02/11/2018 - 11:42
Метою Програми подвійного диплому магістра є формування компетенцій фахівців у галузі машинобудування, сприяння мобільності студентів та науковців, запропонувати студентам міжнародний досвід та заохотити молодь до українських, так польських цінностей. Підготовка фахівців здійснюється відповідно до навчальних програм Mechanical Engineering та Science Engineering.

Офіційне відкриття 2018-2019 навчального року у відділенні технічних наук

Новини сайту ММІ - Пт, 02/11/2018 - 11:38
18 вересня перед слухачами столичної МАН гостинно відкрив свої двері Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Відділення технічних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді  зібрало школярів з навчальних закладів різних районів міста.

Команда Київської МАН взяла участь у Наукові пікніки у Києві

Новини сайту ММІ - Пт, 02/11/2018 - 11:36
Осінь – пора врожаю. Київська Мала академія наук завжди рада запропонувати «найсмачніші» знахідки освітніх інновацій справжнім інтелектуальним гурманам. 22 вересня команда Київської МАН взяла участь у Наукових пікніках, що відбувалисяв Києві у парку імені Тараса Шевченка. Фестиваль «Наукові пікніки» – це ініціатива, що популяризує науку серед дітей та дорослих, доводячи, що вона може бути цікавою та захопливою. Наукові пікніки проводяться щорічно у вересні ітравні в різних містах України, починаючи з 2013 року. Цього року захід був проведенийу рамках Року науки під гаслом «Наука об’єднує».

Відкритий набір на курси

Відкритий набір на курси програмування верстатів з ЧПК. Курс підготовки розрахований на 48 академічних годин. Навчання проводиться переважно у другій половині дня (графік узгоджується з групою). Кількість слухачів у групі - 5..12 осіб. Після закінчення курсу та успішної здачі залікової роботи, видається сертифікат. Програма навчання: 1. Обладнання HAAS. Технологічні можливості 2. Основи програмування 3. Підготовка управляючих програм в САМ-системі   Для реєстрації необхідно заповнити форму.  

Оновлений перелік журналів, що індексуються у SCOPUS (вересень 2018)

Новини сайту ММІ - Нд, 21/10/2018 - 11:47
Три рази на на рік на сайті компанії Elsevier оприлюднюється список журналів, які індексуються в базі даних Scopus. На початку жовтня 2018 р. викладено cписок журналів, які індексуються в Scopus, станом на вересень 2018 р. (завантажити список).

Інформація від наших партнерів FabLab

27 – 30 жовтня 2018 року в ФабЛабі ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбудеться Tech Марафон «SMART AREA» зі створення технологічних проектів. Tech Мафарон проводиться в рамках Європейського проекту ERASMUS+ FabLab (http://fablab-erasmus.eu/) на унікальному 3D обладнанні. Особливий приз команді дівчат. Організатори Марафону: ФабЛаб ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Web-Manufacture, IT cluster Харкова. Реєстрація учасників… Continue reading

МІСТО ПРОФЕСІЙ - Дорослим вхід лише у супроводі дітей!

Новини сайту ММІ - Чт, 11/10/2018 - 21:32
6 жовтня 2018 року в парку ім. Тараса Шевченка - Механіко-Машинобудівний Інститут прийняв участь в "Місті Професій". Сотні дітей, щирі дитячі очі, щира зацікавленість фізикою та хімію. Куди ж вона зникає? Запрошуємо до обговорення в Facebook

Вручення сертифікатів спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ)

Новини сайту ММІ - Чт, 11/10/2018 - 21:20
02 жовтня 2018 року відбувся урочистий прийом заступниці посла ФРН з питань освіти та науки, пані Андреа Штор. Було проведено урочисте вручення сертифікатів студентам 4-го та 5-го курсу Спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ) про проходження навчання з програмування контролерів Siemens та передачі промислового логічного контролера Siemens Simatic S7-1200 та сенсорної панелі оператора Siemens TouchPanel KT400. Цей проект було організовано спільними зусиллям разом з представниками посольства ФРН в рамках українсько-німецького року мов.  Слід зазначити, що отримані студентами сертифікати є міжнародного зразка та визнаються не лише в Україні, а й по всьому світу, що значно підвищує шанси майбутніх випускників СУНФМ на більш високооплачуване працевлаштування. Передане на СУНФМ сучасне обладнання буде застосоване в курсі «Мехатроніка» для студентів 3-го курсу. Загалом для організації та проведення технічних семінарів та придбання сучасних засобів автоматизації для СУНФМ посольством ФРН було витрачено більше 150 тис. грн.

Тестування для заміщення вакантних посад

  Шановні студенти старших курсів та випускники! Запрошуємо всіх охочих пройти тестування від компанії Прогрестех-Україна для заміщення вакантних посад інженерів-конструкторів, інженерів-технологів та інженерів-механіків за низкою спеціалізацій та напрямків знань. Особам, що здобувають чи вже отримали фах за такими галузями знань як механічна інженерія, електрична інженерія, автоматизація та приладобудування, електроніка та телекомунікації, архітектура та будівництво, або вбачають себе в найближчому майбутньому в якості інженера за переліченими напрямками – пропонуємо обрати відповідний вид тестування згідно ваших побажань та кваліфікації. Детальніше...

Екскурсія на фабрику British American Tobacco

Унікальна пропозиція тільки для студенток КПІ! Запрошуємо тебе 17 жовтня на екскурсію на фабрику British American Tobacco у Прилуках. Ти зможеш побачити на власні очі сучасне високотехнологічне виробництво та дізнатися, якою крутою може бути кар’єра жінки на виробництві світового класу. Отже, на тебе чекає: екскурсія на сучасне виробництво; зустріч з керівництвом фабрики; спілкування з дівчатами, які вже зробили успішну кар’єру; креативний воркшоп. Що потрібно зробити? Просто заповнити анкету. Встигни зареєструватися, набір триває до 11 жовтня!   Поїздка планується на цілий день. Виїзд з місця збору планується не пізніше 8:00, тривалість поїздки 2,5 години, повернення до Києва приблизно о 19:00  

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій