Ви є тут

Новини сайтів ФМФ

Вечір памʼяті видатного українського математика Георгія Вороного

Новини сайту кафедри МАтаТЙ (ФМФ) - 17 годин 59 хвилин тому
У четвер, 15 листопада, у Києві відбудеться вечір памʼяті видатного українського математика Георгія Вороного. У програмі заплановано розповіді Галини Ситої та Ірини Єгорченко про Вороного та його дослідження, а також виступи родичів і земляків науковця. Ведучий вечора: Микола Працьовитий. Організовують захід Київська міська рада разом з Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова, Інститутом математики Національної академії наук і Київським математичним товариством. Запрошуємо всіх, хто цікавиться українською історією і культурою! Вхід вільний. Місце: Колонна зала Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36).Час: 18:00. Нагадаємо, Георгій Вороний (1868–1908) — доктор математики, професор Варшавського університету, член-кореспондент Санкт-Петербурзької академії наук. Народився в містечку Журавка тодішньої Полтавської губернії, закінчив Санкт-Петербурзький університет. Наукові праці належать до теорії чисел і математичного аналізу. Один з основоположників нового розділу математики — геометрії чисел. Названі на його честь математичні обʼєкти — діаграми Вороного — широко використовують у сучасній науці й техніці: у компʼютерній графіці, геометричному моделюванні, конструюванні роботів, розпізнаванні образів, створенні штучного інтелекту, побудові географічних інформаційних систем тощо. Україна у 2018 році урочисто відзначає на державному рівні 150 років з дня народження Георгія Вороного (згідно з Постановою Верховної Ради України «Про відзначення памʼятних дат і ювілеїв у 2018 році» від 08.02.2018 № 2287-VIII).

Практичні заняття з актуалізації профілів авторів у google scholar

Шановні колеги! Науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка запрошує дослідників на практичні заняття з актуалізації профілів авторів у google scholar. Місце: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 9 зала Дати: 15, 22, 29 листопада 2018 року Час: 16.00-17.30 Бібліотека КПІ систематично здійснює планову перевірку авторських профілів дослідників університету і формує списки тих, які потребують редагування. Ці списки вже надсилалися на кафедри для інформування науковців. На виконання Наказу № 2-40 від 23.03.2016 р. «Про посилення наукової складової науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ»», Наказу № 2-105 від 17.05.2017 р. «Про забезпечення належної ідентифікації наукових і науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського в міжнародному науковому просторі», а також у зв’язку з підвищенням вимог рейтингу університетів Webometrics до актуальності авторських профілів науковців у Google Scholar, консультанти бібліотеки готові допомогти дослідникам виправити існуючі помилки та запобігти найпоширенішим проблемним моментам у майбутньому. Запрошуємо дослідників обрати зручну дату та зареєструватися: 15 листопада 2018 р.:https://docs.google.com/forms/d/1R9NeQanvYCKBk4luTCYjOHCfDR-ZYFZspyscLOWWzAY 22 листопада 2018 р.:https://docs.google.com/forms/d/1d1VIspRv8CD9WiIBnHqY4apiRuYQ7RhsnHh_yMzCfJw 29 листопада 2018 р.:https://docs.google.com/forms/d/1NTDR90m4UPCLtO862j-WBBbEl8r3vQnPCImmwEVcB_8/edit Після формування груп до 10 учасників на кожне з практичних занять, реєстрацію буде припинено. Інформацію про розклад практичних занять у грудні Бібліотека КПІ надсилатиме на кафедри. 

Відкрита лекція «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація»

Шановні колеги! Факультет соціології та права і Науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка запрошують студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського навідкриту лекцію «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація», що відбудеться 15 листопада 2018 р. о 16.00. Доповідач: Анатолій Анатолійович Мельниченко. Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 10 зала. Зареєструватися:https://docs.google.com/forms/d/1Pa58cpw5VgmqjgAg0jntSQcwFzgL1FyC7BmXUON5rlg Чому це важливо? Академічна доброчесність є важливим фактором успішності університетів, їхніх науковців, викладачів та випускників. На академічній доброчесності базується довіра колег, роботодавців, спонсорів, грантодавців, інших партнерів. Академічна доброчесність є важливою і необхідною для якісної освіти і наукових досліджень. Кому це потрібно? Дотримання в університеті студентами та викладачами принципів академічної доброчесності -- запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя. Прохання поінформувати викладачів та студентів. Щиро, Олена Косьміна, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  

Про режим роботи у зв'язку зі святами

Згідно Наказу №7-135 від 07.11.2018, для працівників, яким встановлений п'ятиденний робочий тиждень, вважати робочим днем: суботу 10 листопада 2018р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 24 грудня 2018р.; суботу 24 листопада 2018р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 31 грудня 2018р.; суботу 08 грудня 2018р. з відпрацюванням у цей день за середу 02 січня 2019р.; суботу 15 грудня 2018р. з відпрацюванням у цей день за четвер 03 січня 2019р.; суботу 26 січня 2018р. з відпрацюванням у цей день за п'ятницю 04 січня 2019р.

Конкурс на кращі підручники, навчальні посібники та монографії

Оголошується конкурс на здобуття премій КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2019 році.Термін подання документів - до 31 грудня 2018 р. З переліком документів, що подаються наконкурс, та з умовами розгляду можна ознайомитися ворганізаційно-аналітичному відділі науково-дослідної частини (корп.1, к.138) або на сайті університету: http://science.kpi.ua/uk/node/94 в Положенні проконкурс.Телефон для довідок: 204-92-00

Сьома міжнародна науково-практична конференція «Математика в сучасному технічному університеті»

27–28 грудня 2018 року відбудеться Сьома міжнародна науково-практична конференція «Математика в сучасному технічному університеті»

Перевірка профілів в Google Scholar

Шановні колеги! У зв’язку з підвищенням вимог рейтингу університетів Webometrics авторські профілі науковців у Google Scholar потребують редагування. Зокрема, просимо звернути увагу на наступні важливі моменти, які негативно позначаються на авторитетності і впливовості не лише науковця, а й установи, де він здійснює науково-дослідницьку діяльність. 1. Якщо один автор має декілька профілів (дублікатів), буде покарано установу, яка не дбає про те, щоб автори видаляли дублікати. 2. Якщо у профілі автора є щонайменше 2 документи, авторство яких неможливо підтвердити, установа буде позбавлена участі в рейтингу. 3. Google Scholar автоматично оновлює профілі, хоча іноді він додає до них невідповідні записи та цитати. Саме автори повинні знати про ці проблеми та періодично коригувати свої профілі. Крім того, установи повинні контролювати своїх членів спільноти аби попередити подібні помилки чи недоброчесні дії з боку авторів. Звертаємо Вашу увагу, що НТБ було здійснено перевірку авторських профілів і виявлено помилки в профілях авторів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Просимо Вас проінформувати дослідників кафедри про необхідність коригування профілю самостійно, або звернувшись до Бібліотеки за консультацією: Тетяна Ніжинська, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень, 9 зала, НТБ ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Закупка книг бібліотекою -- замовляйте

Шановні колеги! Є можливість долучитися до поповнення фонду бібліотеки КПІ необхідною для навчального процесу літературою! НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує вашій увазі новий прайс видавництва «Новий Світ-2000». Для замовлення видань треба заповнити Бланк заявки на навчальну і наукову літературу. Більш детальну інформацію щодо правил замовлення, Ви можете знайти на сайті бібліотеки: http://www.library.kpi.ua/node/90

Студентські математичні гуртки

У вівторок, 2 жовтня 2018 р., при кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей продовжує роботу студентський гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу».Заняття проводяться щовівторка о 16:10: 1-й курс в аудиторії 413-7;старші курси – 432-7.ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ОХОЧІ. З середи, 3 жовтня 2018 р., при кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей продовжує роботу гурток для студентів 1-го курсу фізико-математичного факультету «Додаткові розділи математичного аналізу».Графік занять: щосереди, початок 16:10, ауд. 432-7.ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ОХОЧІ. (Детальніше -- група у «Facebook»: https://www.facebook.com/groups/math.olymp.kpi/)

Увага! Ремонт ескалатора на станції «Політехнічний інститут»

КП «Київський метрополітен» повідомляє, що з 22 вересня по 05 жовтня 2018 року буде проводитись ремонт ескалатора на станції «Політехнічний інститут». Під час виконання ремонтних робіт, з метою забезпечення безпечного виходу пасажирів зі станції та недопущення скупчення і тисняви людей в обмеженому підземному просторі, передбачається закриття на вхід станції «Політехнічний інститут» щоденно по робочих днях з 07:45 до 10:25.

Курси підвищення кваліфікації в НМК «ІПО»

Шановні колеги! Запрошуємо на навчання на курси підвищення кваліфікації в НМК «ІПО». Термін подачі заявок - до 25 вересня 2018 р. З питаннями можна звертатись до координаторів навчання:м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 1, енергокрило, офіс 40, кімната 1http://ipo.kpi.ua

Англійська мова В2 при МУФ

Курси англійської мови В2 при МУФ: http://kpi.ua/node/15987 Басейн: Всім бажаючим до кінця тижня принести на кафедру посвідчення для басейну для продовження дії. У кого немає, фото 3х4. Басейн працює до 08-00 і після 16-00. 4 рази на місяць безкоштовно (для співробітників).

Конкурс для науково-педагогічних працівників

Відкрився конкурс у рамках програми "Еразмус+" з Університет Рієки (Хорватія).Конкурс для науково-педагогічних працівників (for training/training) для ФМФ:Кінцевий термін подачі документів - 10 вересня 2018 року.Деталі на сайті - http://mobilnist.kpi.ua/rijeka/  

Голосуванні Громадського бюджету Бібліотеки КПІ

ШАНОВНІ ДРУЗІ!Ви відвідували заходи в Бібліотеці КПІй напевне помічали, що простір потребуємодернізації? Ми, команда, БібліотекиКПІ, зараз беремо участь в голосуванніГромадського бюджету. Лише пару кліківмишкою допоможуть нам отриматинеобхідне обладнання! Ідея - оновитипростір у Бібліотеці КПІ, із зручнимимеблями, якісними заходами. Ви зможетевідвідувати заходи та проводити своївласні. ПРОЕКТ №106 PLAYLAB – рекреаційниймайданчик в Бібліотеці КПІ ізнастільними інтелектуальними іграми,комфортними меблями (пуфи, столики,гамак, крісла-гнізда, лампи і ще багатосучасних зручностей). ПРОЕКТ №107 BLENDER – сучасний простір дляспільного навчання в форматі blended learning:проходження онлайн-курсів, проведеннядискусій з різних галузей знань. Мибудемо проводити заходи тарекомендувати якісні онлайн-курси.Закупимо столи-трансформери, проектор,стільці, радіосистему й інші потрібніречі. Долучайтеся до створення, голосуючи занаші проекти: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/106 [1] https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/107 [2] ДЯКУЄМО! P.S. Інструкція із голосування:https://goo.gl/VZakfY А також підтримайте інші КПІшніпроекти, адже кожен має 5 голосів: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/447 [3] https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/131 [4] https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/575 [5] З повагою,Науково-технічна бібліотека КПІ ім.Ігоря Сікорського

Графік проведення заходів перед початком нового 2018-2019 навчального року

Графік проведення заходів перед початком нового 2018-2019 навчального року № п.п. Час проведення Заходи Місце проведення 30 серпня 2018 року 1   10.00 -13.00 Сесія науково-педагогічних працівників Центр культури та мистецтв університету 2 15.00 Засідання Рад факультетів, інститутів Факультети, інститути 31 серпня 2018 року 1 15.00 -16.00 Посвячення в студенти 1-го курсу Площа знань 2   16.00 – 18.00 Збори в інститутах, на факультетах та кафедрах Інститути, факультети, кафедри 3   18.30 – 22.00 Святковий концерт   Вечір відпочинку Центр культури та мистецтв Площа знань  

Вітаємо Владислава Шрама

Вітаємо Владислава Шрама з бронзовою медаллю на міжнародній студентській олімпіаді з математики!
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій