Ви є тут

Кафедра автоматизації експериментальних досліджень (АЕД), ПБФ


http://aed.kpi.ua

Кафедра автоматизації експериментальних досліджень (АЕД), приладобудівний факультет, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 18, вул. Борщагівська 126, к.329, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 82 20,
Електронна пошта: tuz(at)aer.ntu-kpi.kiev.ua
Сайт:
Соціальні мережі: FB

Кафедра автоматизації експериментальних досліджень (АЕД) заснована в 1978 році, як перша в Україні, чиї випускники мали займатися виключно автоматизацією досліджень та випробуваннями об’єктів нової техніки. Існуючі на той час технічні засоби дозволяли суттєво прискорити процес досліджень, а відтак - і розробку нових технічних об’єктів.

Кафедра щорічно приймає близько 40 студентів з спеціальності “Інформаційно-вимірювальні системи” для бакалаврського та магістерського навчання. Навчання проводиться під керівництвом п’яти професорів - докторів наук та 15 доцентів та старших викладачів - кандидатів наук за програмами на рівні світових стандартів. Частина студентів навчається за індивідуальними навчальними планами за замовленнями фірм.

На кафедрі навчаються іноземні студенти. Підготовка спеціалістів базується на узагальнені світового та вітчизняного рівня та на результатах розробок, що здіснюються кафедрою разом з вітчизняними та західними партнерами. Кафедра має прямі контакти з багатьма іноземними університетами, зокрема з технічними університетами Мюнхена та Трієста, Університетом бундесверу, Вищою школою Zittau/Horlitz, співробітничає з відомими вітчизняними та західними фірмами “National Instruments”, “Analog Devices”, “Hewlett Packard”, “Rohde & Schwarz”, “Simens”, “Motorola”, “Melexis”, “Інфопульс”, “Промсат”. Це дозволяє вивчати та використовувати передову світову технологію, забезпечує участь іноземних фахівців в процесі навчання студентів, обмін студентами, викладачами та спеціалістами. На кафедрі створена науково-методична лабораторія фірм “Motorola”, “National Instruments” ,“Інфопульс”.

Кафедра активно співробітничає з інтернаціональною асоціацією обміну студентами (IAESTE): кожного року кращі студенти кафедри проходять технологічну та переддипломну практику в Німеччині, США, Іспанії, Італії, Греції, Великобританії, Швейцарії, Франції, на кафедрі стажуються студенти з університетів Великобританії, Данії, Німеччини, Швеції, Італії, Швейцарії, Фінляндії. Навчальний процес на кафедрі забезпечений сучасною технікою: комп’ютерами, приладами, системами. До послуг студентів три комп’ютерні класи, сучасні лабораторії з електроніки, інформаційної та мікропроцесорної техніки, автоматизації експериментальних досліджень. В них студенти вивчають комп’ютерні системи автоматизації та беруть участь в їх розробці.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій