You are here

Новости сайтов ИФФ

Щиро вітаємо

Щиро вітаємо нашого колегу - Юрія Івановича Богомола з успішним захистом докторської дисертації

Perspektywy Women in Tech Summit 2019

Новини сайту ІФФ - Thu, 21/11/2019 - 18:49
12-14 листопада студентки, аспірантки та випускниці ІФФ відвідали Perspektywy Women in Tech Summit 2019, який проходив у м. Варшава, Польща.У саміті брало участь 6000 учасниці з 52 країн світу.Для дівчат проводилися воркшопи, презентації та лекції технічного спрямування та була можливість поспілкуватися з представниками компаній світового рівня.Поїздка була насичена знайомствами, зустрічами та спілкуваннями.Дякуємо організаторам за можливість відвідати захід такого рівня, а дівчатам-учасницям – за чудову атмосферу.

Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського у зв'язку з новорічними святами

Відповідно до Наказу 7-281 від 14.11.2019 оголошуються неробочими днями для працівників, які працюють за 5-денним робочим тижнем. Вважаються робочим днем для працівників, яким встановлений п'ятиденний робочий тиждень: суботу 16 листопада 2019 р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 30 грудня 2019 p. суботу 30 листопада 2019 р. з відпрацюванням у цей день за вівторок 31 грудня 2019 p. суботу 07 грудня 2019 р. з відпрацюванням у цей день за четвер 02 січня 2020 p. суботу 21 грудня 2019 р. з відпрацюванням у цей день за п'ятницю 03 січня 2020 p. суботу 11 січня 2020 р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 06 січня 2020 р. Детальніше: https://kpi.ua/board-holidays.

Науковий семінар

Новини сайту ІФФ - Mon, 18/11/2019 - 08:51
28.11.2019 р. о 14:15 год. в ауд. 203, корп. 9 відбудеться науковий семінар на тему: «Батутна технологія формування функціональних покриттів» Доповідач:Семенюк В., генеральний директор та науковий керівник «GreSem Innovation, LLC», Київ, Україна. Запрошуються викладачі, науковці, аспіранти та всі бажаючі.

Запрошуємо усіх на "XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ"

Новини сайту ІФФ - Wed, 13/11/2019 - 10:38
Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Міжнародні спеціалізовані виставки у рамках форуму: - Металообробка (металообробні технології, обладнання) - УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання) - УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва) - УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали) - Гідравліка. Пневматика - Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників) - УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості) - Підйомно‑транспортне, складське обладнання - Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація) - Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони) Коли: 19-22 листопада 2019 Де: м. Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15 (метро «Лівобережна») Розклад та деталі (https://www.iec-expo.com.ua/prf-2019.html). Для безкоштовного відвідування виставки необхідно зробити один список студентів (за підписом декана/директора) та призначити відповідального від факультету/інституту. Список необхідно надати до 12:00 18 листопада 2019 в ДНВР (каб. 1-04 аба 1-07). У разі питань пиши нам в телеграм (http://t.me/DNVR_team_bot) або за телефоном 044 204-85-93 (Наталія Пожарська). #ДНВР

Графік складання заліків з переддипломної практики ОПП магістр

Склад комісії Дата, час та місце складання заліку 29.10 вівторок 12:20 ауд. 411-9 30.10 середа 14:15 ауд. 411-9 проф. Затуловський А.С. доц. Лютий Р.В. доц. Сиропоршнєв Л.М. доц. Федоров Г.Є. доц. Ямшинський М.М. Івжич Д.О. Карповський Д.О. Коробчук М.М. Мартиненко І.О. Павлик В.Г.   проф. Верховлюк А.М. доц. Гурія І.М. доц. Кочешков А.С. ас. Лук’яненко І.В. доц. Фесенко М.А. доц. Шейко О.І.   Восколович В.С. Деркач Д.О. Звєрєв О.В. Кивгило Б.В. Ніколаєв В.В. Залік приймається при наявності у студента: 1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці). 2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками. 3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету. 4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи). 5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з науково-дослідної практики на трьох мовах (українською та англійською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту foundry@iff.kpi.ua, у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту). 6. Методички з програмою переддипломної практики.

6 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «HighMatTech-2019»

Новини сайту ІФФ - Thu, 24/10/2019 - 13:21
Previous Conference Program  Друге інформаційне повідомлення Фото з конференції будуть розміщені тут

Secnet EECA - міжнародний дистриб'ютор IT технологій запрошує на роботу

Новини сайту ІФФ - Fri, 04/10/2019 - 09:49
Secnet EECA - міжнародний дистриб'ютор IT технологій і експерт по впровадженню рішень на основі AI (штучного інтелекту) запрошує всіх бажаючих взяти участь в конкурсі на вакансію СТАЖЕР за напрямками:    - VMS системи з використанням Штучного Інтелекту - поведінкова аналітика, розпізнавання предметів, автомобільних номерів тощо. - Прикладні FR системи на базі нейронних мереж останнього покоління - детекція і розпізнавання осіб в високонасичених відеопотоках в реальному режимі часу. - Системи Кібер-Безпеки: anti-DDoS, DLP, PAMetc.   З подальшим розподілом, за результатами атестації, в департаменти: - Департамент Технічного Супроводження Продажів - R & D Департамент - Департамент продажів Обов'язкові вимоги до кандидатів: -Активна життєва позиція: щире прагнення постійно вдосконалюватися, щоб більше заробляти -Позитивний настрій і віра в успіх. Англійська є конкурентною перевагою. Всіх зацікавлених, прохання записуватися на інтерв'ю, вказавши в полі Subject: тему яка зацікавила і описати чому Тел.: +38050398-80-60 E-mail: hr@secnet-eeca.com

Участь в заходах МАН в Сквирі

25 вересня 2019 року  у Сквирському академічному ліцеї відбувся захід INFOTIME "МАН - простір можливостей".

Лекція провідного спеціаліста в галузі матеріалознавства, професора Wanderka Nelia із Helmholtz-Zentrum Berlin für Materialien und Energie.

Новини сайту ІФФ - Mon, 30/09/2019 - 13:47
11 жовтня 2019 р. о 12:20 В 203 аудиторії 9 корпусу (Інженерно-фізичний факультет)   Відбудеться лекція на тему: «Formation of intermetallik phases in Al-Si-0.3Fe based alloys: Influence of impurities, Sr addition and cooling rate» провідного спеціаліста в галузі матеріалознавства, професора Wanderka Nelia із Helmholtz-Zentrum Berlin für Materialien und Energie.    Запрошуються студенти, викладачі, спеціалісти в області матеріалознавства та всі охочі!

Спільний з МАН захід в Богуславі

20 вересня 2019 року викладачі кафедри І.Г.Ківенко та А.В.Мініцький провели на базі Богуславського навчально-виховного об`єднання «Ліцей № 3 – МАН».

Вакансії для Полтавського турбомеханічного заводу

Для ливарного виробництва ПТМЗ є вакансії для випускників КПІ з описом функціональності. Що стосується зарплати, то розмова індивідуальна, так як є індивідуальні умови як на соціальний пакет, так і на житло і функціональність. 1. Главный металлург. Обязанности: организовывать разработку и внедрение прогрессивных, экономически  обоснованных технологических процессов, обеспечивающих повышение технического уровня производства, сокращение расходов сырья, материалов, трудоемкости, улучшение качества продукции, работ (услуг). Выполнять анализ поступающей документации на технологичность и возможность изготовления отливок в условиях существующего производства. Обеспечивать технологическую подготовку и внедрение производства новых отливок. Выполнять анализ производственного брака и дефектов отливок, оперативно решать вопросы по выявлению и устранению причин брака, обнаруженного при обработке деталей в механических цехах. 2. Главный инженер ЛЦ. Обязанности: руководит разработкой перспективных планов развития предприятия, реконструкции и модернизации, мероприятий по предотвращению вредного воздействия производства на окружающую среду, бережному использованию природных ресурсов, созданию наиболее благоприятных безопасных условий труда и повышению культуры производства, осуществляет контроль за соблюдением проектной, конструкторской и технологической дисциплины, правил и норм по охране труда, техники безопасности, производственной санитарии и пожарной безопасности, требований природоохранных, санитарных и других органов, обеспечивает своевременный ремонт планово образующего оборудования, выполнения графиков планово предупредительного ремонта. 3. Энергетик ЛЦ. Обязанности: осуществляет контроль за выполнением капитальных и других ремонтов энергетического оборудования для достижение высокого качества продукции в процессе ее разработки и производства. Руководит деятельностью участка главного энергетика   контролирует результаты их работы, состояние трудовой и производственной дисциплины в подчинённых подразделениях. 4. Начальник участка механической обработки. Обязанности: регулировать ход производства на подчиненном ему участке, обеспечивать выполнение участком плановых заданий в объёме производства, обеспечивать эффективную работу механического участка и равномерный выпуск продукции в соответствии с производственной программой сменно-суточными заданиями участка, эффективное использование производственных мощностей, обеспечивать высокую трудовую дисциплину, контролировать соблюдение рабочими правил безопасности при ведении работ на участке. 5. Мастер участка плавки и заливки металлов и сплавов. Обязанности: доводит производственные задания бригадам и отдельным рабочим в соответствии с утвержденными планами и графиками производства, плановые показатели по использованию оборудования, сырья, материалов, инструмента, топлива, энергии, фонда заработной платы, а также размеры поощрения  за их экономию. Осуществляет производственный инструктаж рабочих, проводит мероприятия по выполнению правил охраны труда, техники безопасности  и производственной санатории, технической эксплуатации оборудования и инструмента, а также контроль за их соблюдением. Содействует развитию совмещению профессий, расширению зон обслуживания и применения других прогрессивных форм организации труда, вносит предложения о пересмотре норм выработки и расценок -- Виктория Дашутина КОНЦЕРН НИКМАС +380 50 308 42 22www.nicmas-market.com

Вступ на КВП 2019

  Шановні колеги!    Згідно з наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 30.08.2019 р. № 1/246 у вересні проводиться додатковий конкурсний відбір на кафедру військової підготовки.    Просимо Вас:   1. На сайтах кафедр, факультетів, інститутів  та в телеграм каналах розмістити інформацію щодо можливості вступу на кафедру військової підготовки до кінця вересня цього року.   2.  Документи від студентів приймаються до 20 вересня.   3.  Вступні іспити проводяться 24 та 25 вересня.   4. Доведення результатів вступу  та укладання контрактів - 26 вересня.   З повагою Завідувач КВП О.Царенок  

Науково-методичний семінар-практикум

Новини сайту ІФФ - Wed, 11/09/2019 - 12:07
Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі науково-методичного семінару-практикуму: «Теорія та практичне застосування методів рентгенівської дифракції» під патронатом RigakuCorporation, Японія, який відбудеться 18 вересня 2019р. з 9-00 до 18-00 год. на інженерно-фізичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: Київ, вул. Політехнічна, 35, корп. 9 КПІ ім. Ігоря Сікорського, інженерно-фізичний факультет, аудиторії: 203; 222 та 103 (центр рентгеноструктурного аналізу Rigaku). До участі в семінарі запрошуються всі бажаючі. Участь у семінарі безкоштовна. Програма семінару: 1.Практичне застосування 2.Теорія та технічне забезпечення. 3. Майстер-клас і консультації. 4. Круглий стіл.

Науковий Еверест та претендент на Нобелівську премію

Новини сайту ІФФ - Tue, 10/09/2019 - 10:57
Юрій Геогрійович Гогоці - випускник інженерно-фізичного факультету кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії 1984 року, а нині директор Інституту Нанотехнологій університету А. Дж. Дрекселя (Drexel University Philadelphia, US), доктор технічних наук, професор, найбільш цитований український вчений, «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», входить в ТОП-5 українців, які вразили своїми досягненнями цілий світ та претендент на Нобелівську премію. Юрій Гогоці завжди бажаний гість на інженерно-фізичному факультеті,  8 червня 2017 року він прочитав лекцію студентам та співробітникам  факультету на тему: "Відкриття нових матеріалів і технології майбутнього". У даний час професор Ю. Гогоці очолює групу вчених, які займаються дослідженням наноструктурного вуглецю і кераміки. Він вивчає ефективні сучасні джерела енергії - суперконденсатори, і застосування наноматеріалів для енергетики, очищення води та медицини. Професор Юрій Гогоці та його колеги відкрили нові двовимірні матеріали - Максени (англ. MXenes).  

Вітаємо колегу – доцента кафедри фізики металів Валерію Вікторівну Холявко

  В І Т А Є М О   колегу – доцента кафедри фізики металів ВалеріюВікторівну Холявко із призначенням на посадув.о. проректора з навчальної роботи КПІ ім. ІгоряСікорського.Бажаємо, шановна Валеріє Вікторівно, успіхів на ційвідповідальній посаді ! 2019 рік        1989 рік. Студенти-металофізики після лекції директора Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова,академіка В.В. Немошкаленка. Студентка Валерія Холявко – праворуч від академіка В.В. Немошкаленка.        

Організаційні збори студентів 6 курсу з питань переддипломної практики

Організаційно-методичні збори з питань переддипломної практики ОПП магістр студентів ІІ курсу ФЛ-81мп відбудуться у понеділок 02 вересня о 10:00   в ауд. 405-9    

Поздоровляємо студентів кафедри фізики металів Легезу Романа і Бесєдіна Ігора

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ! Студенти кафедри фізики металів Легеза Роман і Бесєдін Ігор в складі авторів старт-ап проекту "Fluid Technology..." зайняли перше місце в конкурсі «ZERNO challenge 2019» в рамках Національних змагань «ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019».   Приз за перше місце – 3000€ !   Тепер за умовами конкурсу, наші студенти мають представляти Україну на міжнародному рівні – на всесвітньому конкурсі старт-ап проектів «Innovation Race for Sustainability» в Германії (Франкфурті), наприкінці липня 2019 року (https://enactus.org.ua/nc2019).   1. Національні змагання .«ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019» проходили за підтримки Міністерства молоді та спорту України. В них взяли участь:   250 cтудентів (команди Enactus, які представлять результати своїх соціально-підприємницьких проектів, та студенти-активісти, які жадають нових знань і випробують свої сили прямо на хакатоні соціальних проектів); 80 представників бізнесу (керівники компаній, які є впливовою групою лідерів бізнесу з різних сфер діяльності, представники компаній із PR, CSR, HR напрямів).   НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019» – ЦЕ:   40 соціально-підприємницьких проектів; 20 ВНЗ України; 17 Глобальних Цілей ООН.   2. Нижче наводиться інформація про старт-ап проект "Fluid Technology..." та склад команди його авторів – FLAZteam.   Серед координаторів команди проекту – доцент кафедри фізики металів Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Демченко Л.Д.   Проект виконаний спільно із співробітниками НАН України (керівник- координатор від НАН України – к.ф.-м.н. А.М. Титенко).   Але спочатку в КПІ було розроблено старт-ап проект для участі у Всеукраїнському фестивалі "Sikorsky Challenge" (осінь 2017 і осінь 2018) і тоді той проект переміг (підписали з інвестором – Фондом науково-технічного розвитку імені академіка В.С. Михалевича – меморандум про інвестування в проект і підтримку з боку інвестора).   При підготовці старт-ап проекту для конкурсу ZERNO CHALLENGE 2019 доц. Л.Д. Демченко безпосередньо керувала в КПІ студентами.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій