Загальні положення

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (далі – Університет) працює на засадах сталого розвитку суспільства через впровадження освіти, передових наукових досліджень та інноваційних проектів, створює умови для гармонійного професійного, інтелектуального, соціального та креативного розвитку особистості. Здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та із врахуванням Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2022 – 2032 роки, а також цілей сталого розвитку, які відображено в Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» та в Указі Президента України «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року»

Політика інвестування в сталий розвиток створена за для забезпечення, прийнятної в усіх сферах, інвестиційної діяльності.

Відповідальне інвестування, що пропагує Університет, враховує соціальні, управлінські та екологічні чинники, відповідно до міжнародної ініціативи «Принципи відповідального інвестування»(PRI).

Принципи політики інвестування в сталий розвиток

У своїй діяльності Університет керується, зокрема, і політикою сталого розвитку, тому дотримання принципів відповідального інвестування дозволить зменшити довгострокові ризики та допоможе  спрямовувати інвестиційні потоки в проекти орієнтовані на сталий розвиток суспільства. Університет має на меті зменшити негативний вплив на навколишнє середовище і дотримуватись принципів відповідального інвестування, а саме:

  • Університет під час прийняття управлінських рішень фінансової діяльності, зобов’язується, враховувати екологічні, соціальні та управлінські аспекти (ESG);
  • Керуватись аспектами ESG під час управління матеріальними та нематеріальними активами Університету;
  • Слідувати принципам відкритості та доступності інформації, відповідно до суб’єктів володарювання, що були профінансовані з урахуванням ESG аспектів;
  • Сприяти підтримці, щодо впровадження принципів відповідального інвестування;
  • Консолідувати зусилля для безперешкодної реалізації  принципів відповідального інвестування;
  • Подання звітності щодо впровадження принципів відповідального інвестування.

Мета та цілі політики інвестування в сталий розвиток

Головною метою університетської політики інвестування в сталий розвиток є відповідальний розподіл та використання фінансових ресурсів, що здійснюється відповідно до чинного законодавства про Державний бюджет України та з урахуванням екологічних, соціальних і управлінських аспектів (ESG). За допомогою відповідального інвестування Університет прагне досягти наступних цілей:

  • За допомогою принципів відповідального інвестування, сприяти, підтримувати та розвивати людський капітал Університету;
  • Застосувати принципи відповідального інвестування для покращення рівня екологічної безпеки Університету;
  • Популяризувати управляння фінансами освітніх закладів, із застосуванням аспектів (ESG).

Прикінцеві положення

Однією з основних цінностей, які виховуються в КПІ ім. Ігоря Сікорського, є турбота про умови та якість життя майбутніх поколінь. У своїй діяльності університет працює над покращенням української освіти та науки, формуючи патріотично зорієнтованих та професійно підготовлених випускників. КПІ ім. Ігоря Сікорського усвідомлює, що інвестиційна діяльність університету може мати наслідки екологічного та соціально-економічного характеру, саме тому дана політика інвестування в сталий розвиток створена для мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище та досягненню сталого миру.

Наведена політика інвестування в сталий розвиток Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» не є вичерпною та за потреби може бути переглянута.

Документ знаходиться у вільному доступі та доведений до відома всіх працівників Університету.

Вложение Размер
Текст документу (964.16 КБ) 964.16 КБ