28 травня в Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XXIV Міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці».

На конференцію прибули майже 100 учасників з ВНЗ України, Польщі, Грузії, Болгарії та інших країн: науковці, викладачі, студенти, представники промисловості та бізнесу. До відкриття конференції видано збірник із 86 доповідей з названої тематики.

З вітальним словом до учасників звернулися директор Інституту гідромеханіки НАН України академік НАН України В. Т. Грінченко, директор ММІ КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України М. І. Бобир, голова оргкомітету конференції професор О. М. Яхно.

У перший день роботи конференції були заслухані такі доповіді: «Безопасность в авиации, наработки и опыт ГП «АНТОНОВ» (віце-президент з проектування ГП «АНТОНОВ» А. В. Лось), «Формирование импульсной сверхзвуковой струи и управление ею в ограниченной области» (член-кореспондент НАН України Г. А. Воропаєв; к. ф.- м.н., с. н. с. Я. В. Загуменний; к. ф.-м. н., с. н. с. Н. В. Розумнюк; провідний інженер Є. А. Сірош, Інститут гідромеханіки НАН України, м. Київ), «Исследование влияния эксплуатационных характеристик мехатронных систем на интенсивность осуществления реформы «Индустрия-4,0» и разработка путей его повышения» (д.т.н., професор Р.С.Турманідзе, Грузинський технічний університет, м. Тбілісі), «Ключові тенденції трансформації виробництва в епоху «Індустрії 4,0» та головні виклики перед інженерним та робітничим персоналом» (к. політ. н. Є. С. Риженко, Дочірнє підприємство «Фесто», м. Київ) та інші – всього 7 доповідей.

Далі робота конференції продовжуватиметься по секціях: «Технічна гідромеханіка», «Гідропневмопривод та системи мехатроніки», «Гідравлічні і пневматичні машини, гідропередачі», «Автоматизовані логістичні системи».

Підсумкове пленарне засідання конференції відбудеться 29 травня. На ньому будуть підбиті її підсумки та ухвалено відповідні рішення.

На фото: учасників конференції вітає академік НАН України В. Т. Грінченко