Ви є тут

Дорогі друзі! Я щиро вітаю вас з Новим 2015 роком!

2015.01.01 Привітання ректора із Новим роком

Спливають останні дні 2014 року. Перегортається ще одна сторінка історії нашої держави.

Рік, що минає, був непростим для України, університету, для кожного з нас. Але, водночас, і надзвичайно вдалим.

На навколоземну орбіту було виведено перший український і, до того ж, перший у нашій країні університетський наносупутник "PolylTAN-1" – дітище колективу науковців, інженерів, аспірантів і студентів НТУУ "КПІ"!

Вражають підсумки конкурсу інноваційних проектів у рамках щорічного фестивалю "Sikorsky Challenge 2014" – на втілення в життя проектів-переможців венчурні, інвестиційні, грантові та благодійні організації і фонди виділили близько 24 млн грн.

Ми зберегли високий рівень підготовки фахівців і поправу посідаємо найвищі сходинки усіх національних університетських рейтингів.

Нині наша країна переживає по-справжньому тектонічні потрясіння. Київські політехніки, як і завжди, – у центрі подій, у вирі життя.

Дорогі друзі! У новому році на нас чекають нові виклики і, я в це вірю, нові звершення. Впевнений, ми успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами життя.

Тож я щиро вітаю вас з Новим 2015 роком! Бажаю усім вам, вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги і успіхів у роботі.

А ще – миру і процвітання нашій рідній Україні!

З повагою,  ректор НТУУ "КПІ"  Михайло Згуровський

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій