Ви є тут

Лист подяки від Київського громадського об’єднання «Товариство ветеранів розвідки ВМФ»

Фото. Пайзанський Леонід Дмитрович

На ім’я ректора НТУУ «КПІ» М.З.Згуровського надійшов лист від Київського громадського об’єднання «Товариство ветеранів розвідки ВМФ». У ньому висловлюється подяка Леоніду Дмитровичу Пайзанському, доценту кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів ТЕФ, за допомогу, надану в горах членам цього товариства.

Політехніки добре знають: Леонід Дмитрович навчає студентів не лише тонкощів професійної майстерності, він – майстер спорту з туризму, керівник школи інструкторів туризму НТУУ «КПІ», багато років – незмінний начальник навчальної частини гірського спортивного табору КПІ «Глобус».

У листі, зокрема, йдеться: «влітку ц.р. двоє наших товаришів – В.С.Іванов та П.П.Чирухін, яким далеко за шістдесят, вирішили згадати молодість і поїхали в Карпати. Вони були там наприкінці липня, коли в західних областях України розгулялася негода і виникла велика повінь. Ці люди свого часу пройшли підготовку в спеціальних підрозділах ВМФ, зокрема школу виживання в різних кліматичних умовах. А там, в майже домашніх Карпатських горах, вони потрапили в бурелом, лісові завали, при форсуванні гірської річки втратили спорядження, карту, компас, їжу, сірники тощо. Дві доби вони знаходилися майже на межі виживання.

На третю добу, на своє щастя, вони зустріли співробітника КПІ Л.Д.Пайзанського з групою студентів, які поверталися після походу на базу. Леонід Дмитрович вивів потерпілих у безпечне місце, забезпечив їжею, сухим одягом та взуттям».

Спілкуючись зі своїм рятівником, ветерани переконалися, що Леонід Дмитрович не лише професіонал найвищого ґатунку, він мудра, великої душі людина, педагог за покликанням, він прищеплює майбутнім інженерам вищі людські цінності, своїм прикладом і життям активно пропагує серед молоді здоровий спосіб життя. «Колектив КПІ має пишатися, що в університеті працюють такі Люди», – такими словами закінчили свій лист ветерани.

Дійсно, Леонід Дмитрович – ентузіаст здорового способу життя, про його щоденні багатокілометрові пробіжки знають колеги та підопічні. А «подарунок собі» – щороку в день народження пробігати дистанцію, яка в кілометрах дорівнює віку, певно, є унікальним. До речі, розпочалися заняття в школі інструкторів, усіх, кого ваблять мандри, щочетверга з 18:00 чекають в кім. 316-5.

Приєднуємося і ми до побажань Леоніду Дмитровичу – доброго здоров’я на довгі роки і ще довго-довго передавати свій безцінний досвід молоді, виховувати на прикладі свого життя.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій