Ви є тут

Візит делегації представників промисловості Арабської Республіки Єгипет

2018.04.25 Візит делегації представників промисловості Арабської Республіки Єгипет

25 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників Арабської Республіки Єгипет під керівництвом міністра у справах компаній державного сектору Халіда Бедаві.

До її складу входили радник міністра з питань інвестицій та реструктуризації Усама Еззо і керівник офісу міністра Далія Тадрос. Крім того, з боку гостей у візиті також узяли участь генеральний директор УНЗК «Важмашімпекс» Євген Козік та інші.

Метою відвідання КПІ ім. Ігоря Сікорського представниками реального сектору економки Єгипту було ознайомлення з університетом та його досягненнями в сфері фізики металів і металургії.

З гостями зустрілися проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор університетського Центру міжнародної освіти Володимир Коваль, декан інженерно-фізичного факультету Петро Лобода, начальник відділу зовнішньо-економічної діяльності Андрій Шишолін, працівники ІФФ та департаменту міжнародного співробітництва.

Сергій Сидоренко зробив для представників промисловості АРЕ презентацію КПІ ім. Ігоря Сікорського, а Володимир Коваль розповів про можливості навчання в університеті для громадян іноземних держав. Після цього для членів делегації було влаштовано екскурсію по університету. Вони оглянули й експозиції Державного політехнічного музею України при КПІ ім. Ігоря Сікорського та його Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського. Крім того, гості з Єгипту відвідали інженерно-фізичний факультет, де мали змогу на власні очі побачити, в яких умовах навчаються майбутні інженери-матеріалознавці та металурги, оглянути лабораторії та їхнє обладнання й ознайомитися з науково-дослідною діяльністю факультету та її результатами.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій