Ви є тут

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме зі Шведською організацією радіаційної безпеки

2018.02.21 укладання протоколу про наміри із Шведською  організацією радіаційної безпеки

21 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Протокол про наміри щодо співпраці в сфері освіти з ядерної безпеки та захищеності зі Шведською організацією радіаційної безпеки.

Перед церемонією підписання відбулися обмін інформацією щодо діяльності організацій - учасників перемовин та обговорення напрямів і форм співпраці. Участь в обговоренні взяли менеджер проектів Управління міжнародних відносин Сарміт Андерссон Шведської організації радіаційної безпеки, експерт з питань ядерної безпеки Стік Ісааксон, проректор з міжнародних зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, декан теплоенергетичного факультету Євген Письменний, головний спеціаліст сектору фізичного захисту об’єктів ядерного енергетичного комплексу Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Наталія Клос та інші.

Документ передбачає реалізацію спільних начальних і дослідницьких проектів (курси і тренінги для студентів, проведення літніх шкіл, підтримка матеріально-технічної бази КПІ ім. Ігоря Сікорського, включаючи створення науково-дослідних лабораторій, участь у вітчизняних та міжнародних заходах з питань ядерної безпеки та безпеки тощо). Конкретні програми співпраці в навчально-освітній та науково-дослідній сферах визначатимуться окремими угодами. Протоколом передбачено, що участь у деяких заходах з українського боку братиме не лише КПІ ім. Ігоря Сікорського, а й інші організації, що працюють у галузі ядерної безпеки (у таких випадках університет може брати на себе організаційне забезпечення). Крім того, проекти, за якими співпрацюватимуть учасники, можуть виходити за рамки ядерної безпеки і охоплювати питання поводження з ядерними відходами та проблеми захисту від радіаційних випромінювань та інші.

Сторони також погодилися, що, коли це буде можливо, до співпраці залучатимуться й інші університети України та Чорноморського регіону, що працюють у відповідних напрямах.

На фото: учасники перемовин і церемонії підписання

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій