Ви є тут

[вересень 2018] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників

Адаптаційний курс

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ім. Ігоря Сікорського» ЗАПРОШУЄ на «АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС» З ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ на 2018– 2019 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (Фізики), а також надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.

Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати додатковий адаптаційний курс з відповідної фундаментальної дисципліни.

До роботи в групах залучені висококваліфіковані викладачі відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання розпочинається з вересня (субота). Заняття будуть проходити в лекційно-консультативній формі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ.

За своїм особистим бажанням, студент має можливість прослухати додатковий ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС відповідної фундаментальної дисципліни. Заняття планується розпочати з вересня (по мірі комплектації груп). Групи формуватимуться за рівнем підготовленості студентів, з метою підвищення якості навчання.

НАВЧАННЯ ПЛАТНЕ

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ, КОЖЕН СТУДЕНТ МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО СЕМЕСТРОВОГО РЕЙТИНГУ З ВІДПОВІДНОЇ ДИСЦИПЛІНИ!

РЕЄСТРАЦІЯ

Телефони для довідок: (097) 628 – 06 – 22; (063) 955 – 08 – 46 з 10:00 до 17:00

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій