Ви є тут

Щорічна Міжвузівська студентська науково-практична конференція: поглиблюємо знання іноземних мов

25 березня в нашому університеті пройшла організована факультетом лінгвістики щорічна Міжвузівська студентська науково-практична конференція “Innovations in Science and Technology” (“Інновації в науці і технологіях”).

Вона зібрала близько трьохсот учасників з усіх факультетів НТУУ “КПІ” та інших ВНЗ України.

Усі виступи проводилися іноземними мовами – англійською, французькою та німецькою. Організатори конференції мали на меті поглибити розвиток навичок і знань студентів, зокрема іноземної мови, за трьома напрямами: науково-дослідним, публіцистичним і гуманітарним.

З позиції безпосереднього учасника конференції все відбулося на вищому рівні: підготовка обслуговуючого персоналу, затишні приміщення НТБ НТУУ “КПІ” і невимушена атмосфера між колегами-доповідачами. Усі охоче ділились інформацією та уважно слухали одне одного, ставлячи питання по темі. Більшість студентів презентували доповіді на досить високому рівні, а викладений матеріал вражав своєю актуальністю. Усі учасники отримали неоціненні знання і досвід проведення серйозних виступів.

На закінчення всім учасникам урочисто вручили почесні грамоти та збірник тез доповідей конференції. Потискаючи руки на прощання, студенти з посмішкою говорили одне одному: “Сподіваюсь побачити тебе тут наступного року, друже”.

Олександр Левицький, ІЕЕ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій