Компанія Polyteco

Команда компанії Polyteco, що спеціалізується на створенні професійних програмних продуктів, формується з кращих випускників, аспірантів і талановитих викладачів одного з найбільших технічних вузів Європи - Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту» (далі - НТУУ «КПІ»).

Університет відомий далеко за межами України як одне з кращих освітніх закладів, що випускає висококласних технічних фахівців, зокрема в області програмування. Це підтверджує хоча б той факт, що випускники НТУУ «КПІ» сьогодні затребувані в найбільших світових IT-компаніях. Наприклад, тільки в Microsoft сьогодні працює майже 500 колишніх студентів НТУУ «КПІ».

Глибокі теоретичні знання та практичний досвід співробітників Polyteco, а також унікальна науково-дослідницька база НТУУ «КПІ», що знаходиться в розпорядженні, дозволяють компанії Polyteco, що є «дітищем» університету, розробляти ефективні інноваційні IT-проекти, здатні вирішити організаційні та управлінські бізнес-задачі будь-якої складності.

Cпівробітники Polyteco - це головний актив. Додаткова перевага - застосування передових технологій розробки - дозволяє звести до мінімуму терміни доведення продукту до повної готовності, оптимізувати витрати на його створення, а також мінімізувати ризики при його впровадженні.

Клієнти завжди можуть звернутися за професійною допомогою в компанію Polyteco, якщо необхідно вирішити завдання з розробки IT-стратегії, з проектування новітнього програмного забезпечення, а також щодо впровадження та супроводу готових продуктів. Команда Polyteco готує і постачає якісні комплексні та інтегровані програмні продукти по всьому світу. Здійснюється співпраця з компаніями різних масштабів, що спеціалізуються в різних галузях.