Запрошуємо школярів взяти участь у Першому відкритому інженерному конкурсі КПІ ім.Ігоря Сікорського «Збудуй свою МРІЮ»

🔸 Мета Першого відкритого інженерного конкурсу для школярів «Збудуй свою МРІЮ» — популяризація інженерної освіти, залучення школярів до розв'язання задач, втілення креативних ідей задля зміцнення престижу нашої країни та мотивування до свідомого вибору майбутньої професії.

🔸 Запрошуємо взяти участь у конкурсі школярів 8-9 та 10-11 класів. Участь в конкурсі можуть брати команди, які формуються з 3 або 4 учасників відповідних вікових категорій. Реєстрація на Конкурс допускається як окремим учасником, так і командою. Супровід команди учасників або учасника здійснює одна супроводжуюча особа з-поміж вчителів, наукових керівників або батьків.

🔸 Конкурс буде проходити у два етапи:

• Ⅰ етап — відбірковий етап складається із вирішення завдань з фізики + творче завдання (відбірковий тест). Тривалість відбіркового тесту 20 хвилин.
  • Ⅱ етап очний – учасники отримають завдання в день проведення заходу для підготовки проєкту з конструювання та виготовлення літального апарату.

📋 Більш детально про умови конкурсу тут

📝 Реєстрація

ℹ️ Контактна інформація:

🕓 Коли:

• Реєстрація до 15 жовтня включно
  • Відбірковий етап не пізніше 18 жовтня
  • Другий етап — 26 та 27 жовтня

📢 Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | telegram | Плейліст YouTube | календар вступника | каталог вступника бакалавр / каталог вступника магістр

💭 З питаннями в телеграм-чат

Долучення Розмір