14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України — свято пам’яті про наших звитяжних предків, які ціною своїх життів виборювали право на незалежність і волю; свято вшанування козацької доблесті; свято вдячності ветеранам Другої світової, які захищали свою землю. Це день вшанування героїв сьогодення, які нищать окупантів на суші, на морі й у повітрі, на передньому краї та в глибокому тилу ворога, звільняючи рідну землю.
Ми в скорботі схиляємо голови перед подвигом героїв, які віддали своє життя в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Вічна пам’ять воїнам, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну.
Вічна слава героям-політехнікам, які своєю жертовністю надали нам змогу навчати й навчатись, працювати й творити: Сергію Бондареву, Павлові Мазуренку, Юрію Поправці, Максиму Шаповалу, Ігорю Павлову, Олександрові Петрищуку, Володимиру Кочеткову-Сукачу, Ігорю Шевченку, Владиславу Дюсову, Андрію Єременку, Юрію Артюху, Вадимові Жеребилу, Олександрові Кондратюку, Михайлові Федоренку, Олександрові Антонюку, Артему Клімову, Олександрі Анік’євій, Євгену Петрашу, Дмитру Арсеновичу, Володимиру Князеву, Максиму Левіну, Олегу Задорожному, Роману Литвинюку, Віталію Топісі, Володимиру Ковальському, Володимиру Герасиму, Анатолію Потайчуку, Володимиру Нітичуку, Олександрові Сергієнку, Андрію Іванову.

Вічна пам’ять і слава Героям!
Низький уклін їхнім родинам.

День захисників і захисниць України — це всенародне свято нескорених, свідомих громадян, які своєю професійною, викладацькою, науковою, громадською діяльністю, сумлінною працею і навчанням, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, освітній та інформаційний захист держави.

Викладачі, працівники, студенти нашого університету з перших годин російської агресії стали на захист Батьківщини.

Нині у лавах Сил Оборони України, добровольчих формуваннях, волонтерській спільноті понад двісті працівників, викладачів і студентів університету й тисячі політехніків — випускників минулих років.

Політехніки надають всебічну допомогу Збройним Силам України.
В університеті створено благодійну організацію — Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України «Київський політехнік».

Викладачі, науковці, співробітники, студенти беруть участь у численних програмах з розроблення новітніх зразків озброєння та військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.

Наш опір, нашу віру в перемогу не зламати, адже за нами правда і наша земля!
Історія свідчить: наш народ непереможний!

Слава захисникам України усіх часів!
Слава Україні!

З повагою і вдячністю