КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше увійшов до рейтингу кращих закладів вищої освіти світу за можливостями працевлаштування випускників.

Таким чином Київська політехніка стала другим українським ЗВО, який внесено до рейтингового списку. Ще одним є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який посів позицію в діапазоні 301-500. Наш університет увійшов до рейтингу в діапазоні 501+.

Довідково. QS World University Rankings – це рейтинг кращих університетів світу, який щорічно складає Міжнародне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds.

Рейтинг оцінює університети за низкою показників, зокрема активністю і якістю науково-дослідницької діяльності, думкою роботодавців і кар'єрним потенціалом, викладанням та інтернаціоналізацією.

Щорічно в дослідженні оцінюють понад 2,5 тисячі закладів вищої освіти у всьому світі. За його підсумками складається рейтинг 500-550 кращих університетів світу, а також рейтинги університетів з окремих дисциплін.

📋 Більше — за посиланням