Владислав навчався на факультеті соціології і права КПІ. Йому залишалося три тижні до бакалаврського державного іспиту.

Учасник Революції гідності. А з початку російсько-української війни — доброволець батальйону ОУН. Брав участь у найгарячіших боях за Піски.

З весни 2015 року — боєць зенітної батареї окремого загону спеціального призначення «Азов» Нацгвардії України.
31 травня 2015 року під час виконання бойового завдання в Широкиному підірвався на розтяжці. Від важких поранень помер у лікарні.

«Ми зробили це фото за день до смерті Владислава для викладачів, які завжди підтримували та розуміли нас у ті часи, коли треба було пожертвувати безтурботними студентськими роками й захищати нашу країну на східному фронті», — розповідає побратим Владислава на позивний Гризло.

Владислав на фото праворуч.

Владислава Дюсова нагороджено орденом «За мужність» III ступеня посмертно.