29 грудня вже минулого року в спорткомплексі ЦФВС "Політехнік" відбувся Всеукраїнський благодійний різдвяний турнір з футзалу на підтримку ЗСУ. Організувала його спортивно-масова комісія Профкому КПІ.

Загалом це вже сьомий благодійний турнір на підтримку нашого війська.

Участь у турнірі взяли 4 команди: команда Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, команда "Політехнік", команда ДП "Антонов" і команда гравців з Житомирщини "Коростишів".

Турнір проводився за круговою системою. В результаті бойової безкомпромісної і дуже видовищної боротьби команди посіли такі місця: перше – у команди ДП "Антонов", друге – у "Коростишева", третє – у команди студентського Профкому КПІ й четверте – у команди "Політехнік".

За підсумками голосування глядачів і учасників турніру кращим бомбардиром став гравець команди ДП "Антонов", кращим воротарем і кращим нападником стали гравці команди Профкому студентів КПІ.

Турнір зібрав багатьох прихильників футзалу, які разом з учасниками змагань долучились і до збору коштів на підтримку ЗСУ.

Обслуговувала турнір бригада суддів, до складу якої входили викладачі кафедри ТОС та керівники спортивних секцій ЦФВС.

Усі команди, які взяли участь у матчах, отримали пам'ятні призи та кубки.