Візит депутатів Бундестагу

2019.04.24 Візит депутатів Бундестагу

На прохання Посольства Федеративної Республіки Німеччини 24 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали депутати Бундестагу (німецького парламенту) від Вільної демократичної партії Рената Альт і Франк Мюллер-Розентрит. Їх супроводжувала представниця відділу політики Посольства Федеративної Республіки Німеччини Жанна Агасієва.

З гостями зустрілися перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко, заступник проректора з міжнародних зв’язків Євген Поліщук, директор Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України Микола Бобир та декан Спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ) Олег Левченко.

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку сучасної освіти і науки в Україні та співробітництво КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами ФРН. У цьому контексті найбільше уваги було приділено співпраці Київської політехніки з Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке, який є партнером СУНФМ.