Ви є тут

[06.04.2019] Очний тур Всеукраїнської олімпіади з математики для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019Шановні учасники всеукраїнської олімпіади з математики для абітурієнтів КПІ ім.Ігоря Сікорського 2019! Завершився перший (заочний) тур Всеукраїнської олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського, на який зареєструвалося 524 абітурієнта. До участі в другому (очному) турі допущено 349 учасників першого туру (тих, хто у першому турі набрали не менше 75% балів від максимуму). Результати заочного туру оприлюднені за посиланням - http://matan.kpi.ua/uk/vstup2019-olimpiada-results1-final.html.

Запрошуємо переможців першого туру Олімпіади на очний тур, який відбудеться 06 квітня 2019 року у корпусі №7 КПІ ім. Ігоря Сікорського. Правила проведення другого туру та інші новини Олімпіади можна переглянути на офіційній сторінці Олімпіади: http://matan.kpi.ua/uk/vstup-olimpiada.html.

Переможцям другого туру (тим, хто отримає не менше 90% балів від максимуму у очному турі) нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики при вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Чекаємо всіх переможців заочного туру 6 квітня 2019 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського та бажаємо успішного виконання всіх завдань олімпіади!

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій