15 листопада у виставковій залі корпусу №7 відбулося урочисте відкриття першої частини щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ". 50 учасників – студентів, працівників, випускників нашого університету – представили близько 300 робіт переважно у жанрі "Живопис", а також роботи з графіки, декоративно-прикладного мистецтва, вишивки.

На відкритті виставки виступили проректор з навчально-виховної роботи Петро Киричок, завідувач картинної галереї Вікторія Тьоткіна і художник Андрій Кулагін.

Велику кількість робіт представили постійні учасники конкурсу – учні художньої студії "Гармонія" (керівник – Андрій Кулагін). Також цілу серію робіт експонували викладачі кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки. Юлія Циганенко, яка вже брала участь у конкурсі "Таланти КПІ", цього разу представила, крім власних картин, роботи своїх вихованців.

Виставка триватиме до 14  грудня. І, звичайно ж, про підсумки конкурсу ми повідомимо читачам на сторінках газети.

Інф. Картинної галереї
На фото Зліва направо В. Тьоткіна, П. Киричок, А. Кулагін

Репортаж з Відкриття виставки у 4-му випуску програми "Події тижня КПІ" Медіацентру КПІ (3:15)

[до 31.10.2018] Прийом робіт на мистецький конкурс "Таланти КПІ"

З нагоди 120-річчя заснування університету та у рамках проведення щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ" в Картинній галереї ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочато прийом художніх робіт, присвячених цій визначній даті!
Приймаються оформлені роботи за номінаціями:

живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка.

Виставка відкриється на початку листопада у виставковій залі корпусу №7.
Роботи приймаються до кінця жовтня.

За довідками звертайтесь:
Картинна галерея ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, к. 201, тел. 204-91-35.