Ви є тут

Конкурс на здобуття премії Нобелівського фонду сталого розвитку


Конкурс на здобуття премії Нобелівського фонду сталого розвитку

Національний номінаційний комітет України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку оголошує конкурс на здобуття премії за 2018 рік

Премія Нобелівського фонду сталого розвитку присуджується науковцям або установам, які запропонували до участі в конкурсі важливі проекти, зробили відкриття і винаходи, потенційно значущі для покращення якості життя на планеті, за такими напрямами:

  • зміни клімату з акцентом на вирішення проблем, пов'язаних із глобальним потеплінням;
  • підтримка досягнень у галузі чистих та відновлювальних технологій і відповідних стратегій;
  • створення екологічно чистого середовища як гарантії життєзабезпечення для всіх.

Відповідно до Положення про Національний номінаційний комітет України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку висунення проектів, винаходів або відкриттів (далі – робіт) на конкурс на право стати кандидатом від України на здобуття премії Нобелівського фонду сталого розвитку здійснюють вчені, науково-технічні ради наукових установ, закладів вищої освіти, промислових підприємств, громадські організації, громадські об'єднання.

Роботи на конкурс подаються англійською мовою.

Колектив авторів не може бути більшим за три особи.

Прийом робіт та консультації щодо їх оформлення для подання на конкурс здійснюватиме Секретаріат Національного номінаційного комітету України за адресою: 03056, м. Київ-56, просп. Перемоги, 37, корпус 1, кімната 147, тел/факс (044) 236-09-92, e-mail: sidorenko@kpi.ua.

Термін подання робіт – до 30 вересня 2018 року.

З роботами, представленими на конкурс, можна буде ознайомитись на офіційному сайті Національного номінаційного комітету України http://nobelsd.kpi.ua.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій