Академія LPI при КПІ ім. Ігоря Сікорського

Адреса: м. Київ, вул. Проспект Перемоги 37, навчальний корпус 18 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 538
Контактний телефон: (+38044) 362-34-55
E-mail: info@lpi.kpi.ua

Академія LPI при КПІ ім. Ігоря Сікорського, що є авторизованим партнером Linux Professional Institute, заснована у лютому 2013 року на базі кафедри обчислювальної техніки факультету інформатики та обчислювальної техніки кращого технічного ВНЗ країни — КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Якісні інформаційна та технічна бази кафедри дозволяють забезпечити високий рівень викладання і зумовлюють доступність курсу для кожного. Однією з головних особливостей ведення підготовки до сертифікації у академії LPI при КПІ є якісна інтеграція з системами електронного навчання та оцінювання студентів.

Партнерами LPI по усьому світу є такі компанії як IBM, HP, Novell та інші. Головна особливість даної сертифікації полягає у фундаментальності знань, що викладаються у центрах підготовки за цим стандартом. Завдяки цій якості, навчальна програма не прив’язана до жодного дистрибутиву Linux.

Академія LPI при КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує всіх бажаючих отримати навички роботи з відкритим програмним забезпеченням на курси. Заняття у групах стартують після травневих свят. Також, кожен бажаючий має змогу записатись на літні інтенсивні курси.

Тривалість курсів:

  • Регулярні навчальні групи: 8 тижнів, заняття по 6 годин на тиждень.
  • Інтенсивні курси: 2 тижні.

В академії постійно діють програми знижок на навчання, ознайомитись з якими ви можете на сайті lpi.kpi.ua