«Сприяння технологічним інноваціям і досконалості на благо людства». Некомерційна організація IEEE (https://ieee.org) є провідною у світі професійною асоціацією з розвитку технологій. Назва IEEE спочатку була абревіатурою Інституту інженерів з електротехніки та електроніки, Inc. Сьогодні сфера інтересів організації розширилася до такої кількості пов’язаних галузей, що її називають просто літерами I-E-E-E (вимовляється як Eye-triple-E). ).

IEEE має:

  1. більше 400 000 членів у більш ніж 160 країнах; 45 відсотків з них не з США
  2. більше 100 000 студентів;
  3. 333 розділи в 10 географічних регіонах по всьому світу;
  4. 2081 відділення, які об’єднують місцевих членів зі схожими технічними інтересами;
  5. 1855 студентських відділень у коледжах та університетах у 80 країнах;
  6. 533 студентських відділення технічних товариств IEEE;

Групи спорідненості 380 – Групи спорідненості IEEE є нетехнічними підрозділами однієї чи кількох секцій чи ради. Патентними організаціями Affinity Group є IEEE-USA Consultants’ Network, Graduates of the Last Decade (GOLD), Women in Engineering (WIE) і Life Members (LM).

IEEE має 38 товариств і 7 технічних рад, які представляють широкий спектр технічних інтересів IEEE; має майже 3 мільйони документів у цифровій бібліотеці IEEE Xplore з більш ніж 7 мільйонами завантажень щомісяця; має 1300 стандартів і проектів у розробці; публікує понад 150 транзакцій , журнали та журнали; спонсорує понад 1200 конференцій у 78 країнах, водночас: співпрацюючи з більш ніж 1100 організаціями, що не належать до IEEE у всьому світі; залучає понад 450 000 учасників конференції; і публікація понад 1200 матеріалів конференцій через IEEE XploreMembership.

Є понад 400 000 членів IEEE у понад 160 країнах світу. Членами IEEE є інженери, науковці та суміжні спеціалісти, чиї технічні інтереси пов’язані з електротехнікою та комп’ютерними науками, інженерією та суміжними дисциплінами. Найвищий рівень членства – IEEE Fellow – досягається шляхом висунення колегами та схвалення Радою директорів IEEE за відзнаку в професії.

Публікації

IEEE публікує майже третину світової технічної літератури з електротехніки, інформатики та електроніки. Це включає понад 150 транзакцій, журналів і журналів, що публікуються щорічно. У співпраці з John Wiley and Sons, Inc. IEEE також випускає технічні книги, монографії, посібники та підручники. Весь вміст IEEE з 1988 року, а також вибраний вміст, починаючи з 1950 року, доступний у цифровому форматі. Журнали IEEE незмінно є одними з найбільш цитованих у галузі електротехніки та електроніки, телекомунікацій та інших технічних галузях.
Цифрова бібліотека IEEE Xplore® містить майже 3 мільйони документів із журналів IEEE та IEEE, транзакцій, журналів, листів, матеріалів конференцій та діючих стандартів IEEE.

Конференції

Щороку понад 100 000 технічних спеціалістів відвідують понад 1 200 конференцій, спонсорованих або співспонсорованих IEEE.
Від мікроелектроніки та мікрохвиль до датчиків і безпеки, конференції IEEE охоплюють актуальні теми, які демонструють глибину та широту технічних галузей членів.

Стандарти

IEEE є провідним розробником міжнародних стандартів, які лежать в основі багатьох сучасних продуктів і послуг у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій і електроенергії. Асоціація стандартів IEEE часто є центральним джерелом стандартизації в широкому діапазоні нових технологій. Асоціація стандартів IEEE має портфоліо з понад 1300 стандартів і проектів, що знаходяться в стадії розробки. Це включає відомі стандарти IEEE 802® для бездротових мереж.

Освіта та кар’єра

Виділяючи підрозділи безперервної освіти та години професійного розвитку, IEEE допомагає своїм членам задовольнити їхні потреби в безперервній освіті та розробляє продукти та послуги на підтримку цих зусиль.

IEEE є авторизованим постачальником підрозділів безперервної освіти через Міжнародну асоціацію безперервної освіти та навчання. На рівні підготовки до коледжу IEEE співпрацює з промисловістю, університетами та урядом, щоб підвищити грамотність студентів у науці, математиці, інженерії та технологіях.

Гранти

Фонд IEEE покладається на пожертви для надання грантів новим та інноваційним проектам, які підтримують різноманітні освітні, гуманітарні програми, програми збереження історії та програми визнання колег IEEE, такі як:

  1. розробляти освітні та громадсько-інформаційні програми;
  2. підтримувати служби історичних досліджень;
  3. субсидувати майстерні, які сприяють обміну електронною інформацією;
  4. стимулювати технологічні інновації;
  5. підвищення обізнаності громадськості про величезний вплив техніки на суспільство.

Нагороди

Досягнення в технічних галузях IEEE визнаються щорічними нагородами за видатний внесок у технологію, суспільство та інженерну професію. Почесною медаллю IEEE, найвищою нагородою IEEE, відзначають особу за винятковий внесок або надзвичайну кар’єру в сферах інтересів IEEE.

Серед минулих отримувачів були такі провидці, як:

  1. Гульєльмо Марконі (1920, за радіотелеграфію)
  2. Вільям Шоклі (1980, для переходових, аналогових і польових транзисторів)
  3. Ендрю С. Гроув (2000, за піонерські дослідження в металооксидних напівпровідникових приладах і технології)