Підсумки комплексного моніторингу якості підготовки фахівців КПІ ім. Ігоря Сікорського з фундаментальних дисциплін, іноземної мови та загальної навчальної компетентності

З 27 березня 2023 року до 05 квітня 2023 року в КПІ відбувався ректорський контроль - складова комплексного моніторингу якості підготовки фахівців.

Тестування проходили студенти четвертого курсу усіх випускних кафедр КПІ. Завдання сформовані із чотирьох предметів. Дві дисципліни — фундаментальні, для більшості кафедр це фізика та математика. Другий блок — це тести з іноземної мови та загальної навчальної компетентності для перевірки готовності бакалаврів до вступу в магістратуру. Результати ректорського контролю наведені в прикріплених файлах.