КПІмедіа започатковує новий спеціальний проєкт — інтерв’ю з київськими політехніками, які від початку війни опинилися на фронті. Це студенти, викладачі, науковці й співробітники КПІ. Багато з них уперше взяли зброю до рук. Про службу на передовій знали лише з новин чи кіно. А сьогодні вони — сильні, загартовані герої, які часто стають ще й технічною підмогою для своїх підрозділів.

Попри важкі умови й небезпеку жоден з них не шкодує про свій вибір. І знати про наших захисників має кожен.

Перша історія — студента НН ІЕЕ Кирила Гарбуза. 24 лютого він пішов добровольцем на фронт. Своє 18-річчя Кирило зустрів в окопах, там же — завершував перший курс навчання.

🎥 Про навчання у бліндажах і заліки під артобстрілами — дивіться у відео.

kpi images - Збір коштів на спорядження студентам ІЕЕ

Збір коштів на спорядження студентам ІЕЕ

Для студентів, які воюють, потрібне спорядження. Завдяки донатам профком КПІ вже замовив тепловізійний приціл. Тепер треба зібрати 75 000 грн на мотоцикл і ноутбук.

Щоб їх придбати, профком КПІ проводить онлайн-лотерею, в якій розігрується:

🔹 гільза від 152-мм САУ, якою обстрілювали позиції росіян на сході України;
🔹 гільза від 122-мм гаубиці Д-30, якою робили те ж саме;
🔹 стулка (деталь сопла турбореактивного двигуна) від СУ-34, який збили біля Бородянки (зроблена з титану);
🔹 лімітований британський пайок «Паляниця».

Ціль збору — 75 000 гривень. Кожен внесок важливий.

Для участі потрібно:

🔹 поповнити банку збору на суму 200 грн або більше (400 грн — 2 білети й т. д.);

🔹 відправити скриншот оплати в телеграм @igorskpi й зазначити, в розіграші якого призу хочете взяти участь.

🔹 Розіграш відбудеться 24 серпня о 20:00 у телеграм-групі профкому: @qappos

Спільнота, яка зробить найбільше внесків сумарно (для цього, коли надсилаєте скриншоти, вказуйте, від якої спільноти внески), отримає додатковий приз.

Закликаємо усіх, хто може долучитися: будь-який внесок важливий!