Шановні політехніки! За офіційними джерелами інформації наші воїни звільнили та взяли під контроль населенні пункти Київщини та низку населених пунктів північно-східних регіонів України, які перебували під тимчасовою окупацією рф.

У звільнених населених пунктах, правоохоронні органи України документують факти масового вбивства мирного населення. При огляді тіл загиблих, виявляються ознаки застосування тортур і катувань.

На східному та південному напрямі Сили оборони стійко тримають рубежі оборони, успішними контратаками нищать окупантів.

Агресор, підло порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права продовжує завдавати ракетно-бомбові, артилерійські удари по об'єктах цивільної інфраструктури, військово-промислового комплексу.

Блокує і розстрілює евакуаційні колони.

На тимчасово окупованій території продовжує каральні акції з метою придушення національного спротиву.

Нелюди продовжують грабежі, мародерство, насильство та знищення мирного населення.

Ворог викрадає керівників громад, адміністрацій окупованих населених пунктів з метою схилити їх до співпраці та легалізації своєї влади, застосовуючи різні методи впливу у тому числі катування. Такі спроби, у переважній більшості, зазнають провалу.

Наші дії:
- до мінімуму обмежити перебування поза сховищами, за необхідності придбати продукти харчування, ліки завчасно продумайте свої дії, маршрут руху, місця можливого укриття;
- у звільнених населених пунктах Київщини безумовно виконувати вимоги

Комендантської години протягом встановленого терміну (до 06.00 05 квітня 2022 р.);

- безумовно виконувати розпорядження військових, патрульних;
- за сигналом Повітряна тривога або відсутності зв'язку - негайно в укриття;
- будьте пильні, ворог активізував дії диверсійних груп. При виявленні осіб з підозрілою поведінкою повідомити поліцію, Сили ТРО. Не вчиняйте самостійних дій.

Ворог встановлює протитанкові та протипіхотні міни, а також міни-пастки з розтяжками у населених пунктах де точилися бої, парках, скверах, дитячих, майданчиках, будинках, на шляхах відходу.

Зростає число загибелі дітей від таких боєприпасів:
- не заселяйтеся у будинку в населених пунктах, які були під тимчасовою окупацією до перевірки піротехнічними підрозділами;
- будьте уважні і обережні, при виявленні підозрілих предметів, уцілілих боєприпасів, мін негайно повідомити ДСНС, МВС.

Не залишайте без нагляду дорослих та роз'яснюйте дітям про смертельну небезпеку таких боєприпасів.

Протидіємо розвідці ворога. Закон України, керівництво Сил оборони вимагає:

- не розміщувати фото відео фіксацію результатів вогневих ударів окупантами та не відповідати на запити про такі результати у соціальних мережах;
- забороняється використовувати відеореєстратор на автомобілі а також фотографувати об'єкти та дії наших Сил оборони;
- не повідомляти в інтерв'ю, дописах адреси, місця масового перебування людей, укриття населення, військових об'єктів - це призводить до тяжких, трагічних наслідків;
- не розміщувати фото роботи наших Сил ППО - ворог визначить місце стартових, вогневих позицій;
- дотримуватися інформаційної гігієни - не множити фейки, панічні настрої;
- не поширювати не перевірену інформацію з сумнівних джерел.

Усім можливим підтримуємо наших воїнів-захисників.

Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати.

Штаб Цивільного захисту Університету.
Юрій Нестеренко