7–11 червня 2021 року відбувся візит викладачки Лусії Арагуес Валенсуели (Lucía Aragüez Valenzuela) з Університету Малаги (Іспанія) до факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На зустрічах із керівництвом факультету йшлося про розвиток двостороннього співробітництва, обмін досвідом, участь у спільних наукових заходах, зокрема конференціях в Україні та Іспанії.

Для студентів спеціальності «Соціологія» пані Валенсуела прочитала лекцію «Work throught virtual platforms and the protection of the working person». На робочій зустрічі із завідувачем кафедри соціології Павлом Кутуєвим обговорили питання міждисциплінарного співробітництва.

Для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» викладачка прочитала лекцію «The use of digital algorithms in the workspace as a means of discrimination». На сайті кафедри теорії та практики управління розмістять матеріали лекції, що можуть бути корисними студентам і викладачам, чиї наукові інтереси стосуються електронного урядування.

Фокусом візиту іспанської гості стало відвідання кафедри господарського та адміністративного права. Завідувачка кафедри Світлана Іванівна Бевз провела перемовини стосовно укладання Договору про співпрацю між університетами. Також обговорили організацію спільної Міжнародної конференції восени 2021 року. Досягнуто домовленостей щодо проведення у новому навчальному семестрі спільних лекційних та практичних занять для студентів спеціальності «Право». Для студентів спеціальності «Право» пані Валенсуела прочитала лекції на теми: «The future of work in the digitalized world (with special reference to the digital rights of workers and the power of corporate control)» та «The use of technologies as a method of educational innovation».

Родзинкою візиту стала офлайнова лекція для викладачів «The use of technologies as a method of educational innovation», під час якої викладачі різних кафедр обговорили питання підвищення якості викладання й упровадження інноваційних технологій викладання.