Нові відеокамери та сервер для дистанційного навчання (26 тис. грн), заміна вікон (156 тис. грн), ремонт місць загального користування (394,8 тис. грн), придбання нового центрального комутатора для покращення комп’ютерної мережі КПІ (360 тис. грн) — усі ці видатки ухвалила Рада з питань розвитку університету. Більша частина коштів — ті, які минулого року не були використані підрозділами на розвиток.

Інші пункти, як-от фінансування сплати членського внеску за 2021 рік за участь університету в мережі UNICA та фінансування проєкту створення в Центрі аерокосмічної інженерії ІАТ навчальних моделей авіаційної й ракетно-космічної техніки (планер Сергія Корольова та української ракети) для встановлення їх на території скверу Піонери Авіації, Рада вирішила поки що не ухвалювати й дослідити їх більш детально.