У КПІ ім. Ігоря Сікорського запроваджено заходи для запобігання поширенню коронавірусу. Сьогодні вийшов відповідний університетський наказ.

Працівників університету частково переведуть на роботу в дистанційному (гнучкому) режимі або на інший режим робочого часу. Заробітна плата зберігатиметься у розмірі не нижче за середню.

Нарадчі заходи з участю понад 10 осіб скасовано; вони відбуватимуться в телефонному режимі або онлайн.

Заходи з участю понад 10 осіб на території університету заборонено.

Поїздки студентів та співробітників Україною та за кордон обмежено, екскурсійні поїздки скасовано.

Тимчасово в університеті не прийматимуть іноземних громадян та іноземні делегації.

У студмістечку діє безкомпромісний карантинний режим.

Студенти, слухачі курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і доуніверситетської підготовки перейшли на дистанційне навчання. Бібліотека також працюватиме дистанційно з доступом до електронних ресурсів.

Ознайомитися з повним текстом наказу можна за посиланням.