Переможцями конкурсу премії КПІ за кращі підручники, навчальні посібники, монографії в цьому році стали:

Вручити дипломи переможцям конкурсу доручено Вченим радам відповідних підрозділів.

[до 31.12.2019] Конкурс на здобуття премій за кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2020 році

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" оголошує конкурс на здобуття премій КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2020 р.

Термін подання документів – до 31 грудня 2019 р.

З переліком документів, що подаються на конкурс, та з умовами їх розгляду можна ознайомитися в організаційно-аналітичному відділі науково-дослідної частини (корп.1, к.138, тел. 204-92-00, e-mail: o.savitch@kpi.ua)