Що читати? Артем Чех «Точка нуль»

У проєкті «Що читати?» КПІшники розповідають про книжки, які вплинули на їхню свідомість.

Євгенія Кулик, заступниця директора бібліотеки КПІ з інформації підтримки освіти та досліджень, радить прочитати «Точка нуль».

Що читати? Сергій Тримбач «Кіно народжене Україною»

У проєкті «Що читати?» КПІшники розповідають про книжки, які вплинули на їхню свідомість.

Ольга Максимів, студентка КПІ, радить прочитати «Кіно народжене Україною» усім, хто цікавиться історією вітчизняного кінематографа.

Що читати? Уляна Скицька «#НАШІ на карті світу»

У проєкті «Що читати?» КПІшники розповідають про книжки, які вплинули на їхню свідомість.

Мирослава Щиглинська, івент-менеджерка Бібліотеки КПІ, радить прочитати «#НАШІ на карті світу» всім, хто хоче дізнатися більше про українців, якими варто пишатись.

Що читати?: Томас Рікс «Черчилль та Орвелл. Битва за свободу»

У проєкті «Що читати?» КПІшники розповідають про книжки, що вплинули на їхню свідомість.

Олександра Родигіна, піар-менеджерка бібліотеки КПІ, радить прочитати книжку про двох непересічних діячів ХХ століття: британців Черчилля та Орвелла.

Шевченківські читання на ФЛ в 2018

У КПІ ім. Ігоря Сікорського стало традицією напередодні Дня української писемності та мови проводити конкурс "Шевченківські читання".

Шевченко в серці КПІ

Що за часи настали в нашій рідній Україні? Чи пам'ятаємо ми, що було в минулому? Час летить, а минуле залишається, сьогоднішній день уже завтра стане вчорашнім, все минає, а Шевченко в серцях українців живе вогником, що жевріє лише всередині справжніх патріотів.

Францевич Іван Микитович. До 100-річчя від дня народження академіка

23 листопада 2005 року в залі засідань Вченої ради відбулися організовані Державним політехнічним музеєм при НТУУ “КПІ” читання з циклу “Видатні конструктори України”, присвячені 100-річчю з дня народження академіка Івана Микитовича Францевича.

Підписка на Читання