З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2021/2022 навчальному році з урахуванням вимог санітарного законодавства, вимог, установлених Кабінетом Міністрів України на період карантину, та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на недопущення ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVID-19, розроблено наказ щодо забезпечення працівників і студентів КПІ безпечними умовами.

У ньому встановлено правила й норми поведінки усіх учасників освітнього процесу та адміністративних працівників на період карантинних обмежень.

На фото: вакцинація студентів КПІ мобільними бригадами в бібліотеці КПІ. Запис на вакцинацію

Зверніть, будь ласка, увагу на покладання на здобувачів вищої освіти:

4.7.1. обов’язку входу до приміщень КПІ ім. Ігоря Сікорського виключно за умови використання засобів індивідуального захисту;

4.7.2. обов’язку використання масок під час пересування приміщеннями КПІ ім. Ігоря Сікорського;

4.7.3. необхідності самоізоляції у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 у одногрупника, а також необхідності вжиття заходів, передбачених галузевими стандартами в сфері охорони здоров'я;

4.7.4. обов’язку тимчасового ізолювання у разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби в спеціально відведеному приміщенні;

4.7.5. дотримання фізичної дистанції 1 метр підчас вживання їжі в приміщеннях ЦСХ.

Долучення Розмір
протиепідемічні заходи.pdf (95.44 КБ) 95.44 КБ