Протокол складено робочою комісією для ведення колективних переговорів щодо перевірки виконання Колективного договору за період з квітня 2019 р. по квітень 2020 р. та укладення Колективного договору на наступний період, затвердженою наказом ректора № 4/202 від 27.12.2019 р. у складі 20 осіб з рівним представництвом від сторін.

У зв'язку із запровадженням заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 з урахуванням постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 та від 25.03.2020 р. № 239, а також наказів та рекомендацій Міністерства освіти і науки України робоча комісія ухвалила рішення, якими рекомендує трудовому колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського:

1. прийняти звіти адміністрації та профкомів про виконання положень Колективного договору університету за період з квітня 2019 р. по квітень 2020 р.;
  2. розглянути проєкт Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського зі змінами та доповненнями, схваленими робочою комісією на підставі сьомого абзацу преамбули договору на засіданні 13 березня 2020 р., і надати пропозиції та зауваження до 16 квітня 2020 р.;
  3. використовувати положення Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського зі змінами та доповненнями, опрацьованими робочою комісією на підставі отриманих пропозицій та зауважень, підписаного та зареєстрованого у встановленому порядку;
  4. ввести в дію Стратегію розвитку Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" на 2020-2025 роки, рекомендовану рішенням Вченої ради університету від 09 грудня 2019 р. з урахуванням пропозицій за результатами обговорення в колективах.

Від адміністрації:
Перший проректор