Хочемо поділитися приємною новиною: ще 5 магістерських освітніх програм КПІ ім. Ігоря Сікорського отримають сертифікати про акредитацію.

15 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ухвалено рішення про акредитацію освітніх програм КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Це програми магістрів: Міжнародні соціальні проєкти та волонтерська діяльність, спеціальність 231 «Соціальна робота»; Романські мови та літератури (переклад включно), перша французька, Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська, Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька, спеціальність 035 «Філологія»; Інженерія авіаційних та ракетно-космічних систем, спеціальність 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка».

Вітаємо викладачів і студентів відповідних факультетів, а також всіх, хто брав участь у процесі акредитації!

Такі результати дозволять продовжити підготовку висококваліфікованих фахівців, вмотивують усіх до нових здобутків, відкриють нові можливості на шляху до забезпечення європейських стандартів вищої освіти.

Департамент якості освітнього процесу