У КПІ імені Ігоря Сікорського увічнили пам’ять українського космонавта Леоніда Каденюка. У головному корпусі університету встановили барельєф із портретом першого астронавта незалежної України.

А біля кабінету 177, в якому працював Каденюк на посаді радника ректора КПІ, повісили інформаційну табличку.

Для Київської політехніки Леонід Каденюк був знаковою особистістю: почесний доктор факультету авіаційних і космічних систем, заступник голови Наглядової ради університету, радник ректора – він став важливою частиною університетського життя.

«Леонід Каденюк мав безпосередній стосунок до КПІ. Тому університет з вдячністю вшанував його пам’ять», – зазначив помічник ректора з історико-архітектурних питань, завідувач кафедри загальної фізики Віталій Котовський.

Урочисте відкриття барельєфа відбудеться після закінчення карантину.

2020-04-14 2 2020-04-14 1